Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Şenol Güneş, ülkesini seviyorsa istifa etmeli"
13
TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
Spor yorumcusu Erman Toroğlu, A Milli Takımımızın İsviçre'ye 3-1 mağlup olarak EURO 2020'den elendiği mücadeleyi A Spor'da değerlendirdi.
12
"BU ŞOFÖRLE GİTMEZ"
1 gol attık ya bu Milli Takım ile. Bu kadroyu bu teknik adam kaldıramıyor. Bu kadroda daha çok Avrupa'da oynayan oyuncu var. Bu kadroya yabancı hoca lazım. Bu şoförle gitmez. Dakika 70, yazı yazıyor ya. Sahaya bak sahaya, ne yazıyorsun? Her an bir şey değişebilir orada ya. O kağıda bir şey yazabilirsin sadece o da istifan olur.
11
"OYUNCULAR, GÜNEŞ'TEN MUTSUZ"
95 milyon insanın anasını ağlattın Şenol Güneş. Bu kadro bunun daha iyisini yapmalıydı. Futbolcular da mutsuz. Şenol Güneş'ten mutsuzlar, bu net. Şenol Güneş, Türkiye'yi seviyorsa istifa eder. Ben Milli Takım'a yerli hoca derdim ama bu kadroya yabancı lazım.
10
"50 YIL ÖNCESİNE DÖNDÜK"
Rıdvan'ı alıyorsun takıma, neden oynatmıyorsun? Şerbet yapma, ona bir çiçek, buna bir çiçek. Aferin ama gol attık ya, 50 sene öncesine döndük. İnanamıyorum ya!
9
"OYUNUMUZ YOK"
Senin elinde Lille'de oynayan 3 futbolcun var, Juventus'ta oynayan var, Milan'da oynayan var. Bu adamları kullanamıyorsun. 10 maçta bir Fransa'yı yenersin ama oyunumuz yok ya. İsviçre, Galler, İtalya bizimle dalga geçti. Hadi İtalya ekol, peki Galler, İsviçre?
8
"ADALETLİ FORMA VERMEDİ"
Biz zayıf tarafımızı da iyi tarafımızı da açtık. Bunu yapan kim? Şenol Güneş! Adaletli forma dağıtmadı, adaletli dağıtsa böyle olmazdı.
7
"OYUNCULAR DIŞARIDAN GELDİ"
Avrupa'da ligde en fazla takımı olan ligiz. Bİr hafta evvel ligi bitirdi. Ancak bütün oyuncularımız dışarıdan geldi.
6
"MERİH'İ GÜNAH KEÇİSİ YAPTIN!"
Bizim stoper Merih'i günah keçisi yaptın. Kendi kaleme top girdi diye beni satarsan ben de seni satarım. Senin için oynamam. Bana orada sahip çıkmalıydın. Beni orada onurlandırmalıydın ertesi maçta.
5
"ROMAN MI YAZIYORSUN?"
Ne yazıyorsun kağıt kalemi eline alıp, roman mı yazıyorsun? Bir de yere baka baka giden oyuncuya illet oluyorum. Yerde para mı arıyorsun? Ne oluyor bir dön bak!
4
"ADAM SAHADA ÇILDIRIYOR"
Oyuncularımız ne kadar genç ya! 42 yaşında mı gelecekler milli takıma? Milan'da, Juventus'ta, Lille'de, Leicester'da oynuyor oyuncularımız. Milan'daki iyi sezon geçirdi ama sahada çıldırıyor. Çünkü ona göre oynaman gerekirdi.
3
"KISITLAMAYI FALAN BIRAKIN"
Yabancı oyuncu kısıtlamasını falan bırakın ya. Kısıtlama kalktıktan sonra gitti oyuncular Avrupa'ya. Şenol Güneş de "Bana sol bek bulun, yabancı kısıtlaması" dememeli.
2
"ZAVALLI TOP OYNADIK"
Bizden daha kötü oynayan ve bizden daha kötü teknik direktörü olan takım görmedim. Bu kadro, bu topu oynamamalı. Zavallı top oynadık.
1
"BUNU DİYEBİLECEK BİR ADAM VAR MI?"
Yönetim kurulunun Şenol Güneş'ten rapor istemesi gerek. Gelen rapora kaç kişi tavır koyabilecek? Bunu diyebilecek bir adam var mı?