Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Ermenistan - Türkiye yorumu
12
ERMAN TOROĞLU'NUN DEĞERLENDİRMELERİ
Erman Toroğlu, TRT Spor'da Ermenistan - Türkiye maçını yorumladı.
11
"SABRETMELİYİZ AMA GÖRMELİYİZ"
"Milli takım kolay bir iş değil. Değişik takımlardan gelen oyuncularla yeni bir takım yaratıyorsun. Oturmuş bir takımımız yok. Geçiş dönemi yaşıyoruz gibi geliyor. Sabretmemiz lazım ama bazı şeyleri de görmemiz lazım"
10
"CENGİZ VE OZAN İYİ DEĞİLDİ"
"Bazılarına çok yük bindi, bazılarına binmedi. Bazı oyuncular çok iyiydi, bazıları değildi. Cengiz Ünder, Ozan Kabak iyi olmayan oyunculardı ama ikisini de oyunda tuttu hoca."
9
"FORMA DAHA MI AĞIR OLMASI LAZIM?"
"Adamların baya pozisyonu var bu arada. Türk Milli takımının daha farklı olması lazımdı. Araya toplar sokmaları lazımdı, daha iyi oynaması lazımdı. Ozan Kabak bir gol attı bizim kaleye, bir topu da kısa verdi kaleci uyandı sonradan. Milli takım formasının biraz daha ağır olması mı lazım bilemiyorum"
8
"HIRVAT MAÇINDA DAHA İYİ OYNARLAR"
"Milli Takım en formda en iyi oyuncuların demek. Kulübünde az oynayabilir ama Milli Takım oyuncusudur o, onu alabilirsin. Biz tam ara takımız şuanda. Hırvat maçı yapacağız şimdi bir de ona bakacağız. Oyuncular da rakip Hırvatistan olunca daha farklı oynar, herkes kendini gösterecek"
7
"HÜCUMCULAR YARDIM ETMİYOR"
"Defansta inanılmaz hatalar yapıyoruz. Hücumcular biraz daha az yardım ediyor arka tarafa."
6
"İYİ ÖNLEM ALMAMIZ LAZIM"
"Şunun altını çizelim, sahaya atlama işleri falan olmadı bugün. Şimdi Hırvat maçında da olmaması lazım. Biri çıkıyor Türkiye'nin adını karalıyor. Orada saha güvenliğini çok iyi almamız gerekiyor. İçeride dışarıda iyi almak lazım önlemi."
5
"ALKIŞLARSAN ONLARI EZERSİN"
"Sen orada ıslıklandın, burada alkışlarsan ders verirsin onlara. O zaman ezersin bir de adamı."
4
"GÖZE HOŞ GELEN OYUN YOK"
"Bu maç Hırvat maçına benzemez. Dünya Kupası'nda çok iyi değillerdi ama sürekli oralara gitmeleri önemli. Brezilya ailecek gitmese bitecekti o maç mesela. Göze hoş gelen bir oyun oynamıyorlar."
3
"YERLİ-YABANCI OLAYINA ÇOK TAKILIYORUZ"
"Birşeyi yanlış yapıyoruz, biz yerli - yabancı olayında çok takılıyoruz. Yabancın çok olduğunda Türk oyuncun çok gitti Avrupa'ya."
2
"CENGİZ ÇOK ŞEY YAPMAK İSTİYOR"

"Bir hareket maçı bitirebiliyor işte. Orada da top iyi adama geldi ve golünü attı. Cengiz bugün fazla top ezdi. Çok fazla şey yapmak istiyor. O kadar fazla şey yapmana gerek yok, önce işini yap sonra ekstrasını yaparsın."

1
"HAKEM İYİ MAÇ YÖNETTİ"
"Enes'i ezdiler oyunun başında. Hakem orada biraz müsamağalı davrandı 3-4 pozisyonda. Orada daha dikkatli olması gerekirdi. Hakem iyi maç yönetti bana göre. Bir pozisyon var Merih'in sarı aldığı pozisyonla onlardan birinin sarı kart aldığı pozisyon. Bizden kendini yere bırakan birine sarı kart verdi. Hakem olduğunu hissettiren bir yönetim gördük"