Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Adana Demir - Fenerbahçe yorumu
12
ERMAN TOROĞLU
Fenerbahçe'nin Adana Demirspor'la 1-1 berabere kaldığı maçı Erman Toroğlu A Spor'da değerlendirdi.
11
"TUHAF BİR MAÇ OLDU"
"Maçtan sonra konuşmak kolay, iki teknik adam da keşke şöyle yapsaydık dedikleri olur. Hakemin de VAR'ın da keşkeleri vardır. Herkesin keşkesi olduğu bir maç. Maçı 9 dakika uzattı, Emre Mor girdikten sonra 11'de bitirdi, sakatlık oldu. Sondaki faul pozisyonunda Jesus'un kırmızısı patladı. Tuhaf bir maç oldu"
10
"JESUS İYİ GİTMEYEN SENSİN"
"Kalite yoktu, tempo heyecan vardı. 90 dakikayı keyifle seyrettik. İki takımda da iyi oyuncular var çünkü. Sakin olan taraf avantajlı olurdu. Jesus bir türlü kabul etmiyor ama Arda'yı ben 11'de başlatırım. Değişiklikleri oturduğun yerden yapıyorsun zaten. Adana Demirspor 11 kişiyle mücadele ederken Fenerbahçe bazen 8-9 kişiyle mücadele etti. Jesus sonra hakeme kızıyorsun, sen sezon başında iyi başladın ama iyi gitmiyorsun"
9
"SEN HATASIZSIN, SADECE HAKEM Mİ SENİ YEDİ"
"Jesus şimdi kırmızı kart gördün. Ceza çekeceksin, geminin kaptanı sahanın içinde olmalı. Puan kaybettin tamam da telafi edebilirsin. Takım bu durumdaysa senin de payın var. Çok iyi takım çıkardın herşeyi hatasız yaptın hakem seni yedi mi yani sadece. Pozisyonlara bakacağız. Net faul 90+11'deki pozisyon onu da söyliyim. Sen ver ağabey neden vermiyorsun"
8
"SEN DE HATALISIN"

"Jesus hakikaten iyi gidiyordu sonradan bir şey oldu. Biz çıldırttık diye birşey yok. Çıldırmayan çıldırmıyor. Sen de hata yapıyorsun, hakem de yapacak. Haklı olduğu taraflar var Jesus'un o ayrı"

7
"ATILAMAZSIN, SAHADA KALACAKSIN"
"Arda 2 tane top attı arka tarafa gol pozisyonu oldu. Oynat ne olur yahu. Kendileri bilirler oynatmazlarsa. Bundan sonra her an şekil değişebilir ligde herşey. Oyuncu olarak, teknik adam olarak sahada kalman lazım. Jesus sen şimdi kaç maç ceza alacaksın bakalım şimdi."
6
"HAKEM DE SENİ ELEŞTİRSİN O ZAMAN"
"Kazanıp beklemeyi bileceksin önce, sonra da atılmayacaksın gidip. Gidip gözlük göstermeyeceksin. Hakem sana bunu oyuna alsaydın, bunu yapmasaydın diyebilir mi? Sen de onu yaparsan atılırsın."
5
"SAVUNMA ARKASINA ÇOK TOP GEÇİYOR"
"Fenerbahçe'nin defans arkasına çok top geliyor. Sana 2-3 top gelir tamam da 8-9 tane geliyor o zaman nolucak."
4
"KORAY GENÇERLER, AL SEN İDARE ET"
"Mert Hakan'ın eline değse Adana Demirsporlu oyuncular ellerini kaldırırdı o an. Koray Gençerler'in bunu görmesi mümkün değil. Elimsi, kolumsu bir şey demesi lazım Koray Gençerler'in. Sen kimsin lan Koray Gençerler, al düdüğü sen idare et o zaman maçı. Al sen idare et maçı. Adaleti nasıl sağlayacaksın."
3
"VAR KAYITLARINI DİNLESİNLER"
"Çağır hakemi bak el kol var mı. Koray Gençerler maçın hakemi, Ali Palabıyık değil. Koray Gençerler öyle bir uyanık ki. Ali Palabıyık tamam deyip attı olayı üzerinden. VAR kayıtlarını dinlesinler. Ali Palabıyık'ın canına minnet tabii. Sen kimsin lan Koray Gençerler, çağırsana hakemi. Çağır arkadaş ya."
2
"İĞRENÇ ŞEYLER OLUYOR"
"Yeni MHK geldi, hakem derneklerinde kendilerinden olmayanları görevden almaya kalktılar. Millet neyin kavgasını yapıyor, onlar başka şeylerin kavgalarını yapıyorlar. Birini görevden alıyorlar, sonra yukarıdan telefon geliyor görevine geri dönüyor falan. Yani iğrenç şeyler oluyor. Federasyon'da nasıl işler oluyor, dilimin döndüğünce anlattım ama 360 derece aynı yere geldiler. Hakemlik ikiye bölünmüş durumda, Doğu Berlin - Batı Berlin. Bunlar başka işlerin peşindeler"
1
"JESUS GÖZLÜK GÖSTERMEKTE HAKLI"
"Zajc'a yapılan hareket faul. 'Ya verirsem, gol olursa' diyor hakem. Sana ne abi? İyi kötü idare ettiğin maçın içine ettin. Jorge Jesus, sana gözlüğü göstermekte haklı."