Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Muhammed, 40 yıllık Galatasaraylı"
9
ERMAN TOROĞLU'NUN SÖZLERİ
Erman Toroğlu, Galatasaray'ın evinde BB Erzurumspor'u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmayı A Spor ekranlarında yorumladı. İşte Erman Toroğlu'nun sözleri...
8
"KALECİ ŞANSI VAR"
Galatasaray'da geriye doğru bakıyorum, Muslera'dan evvel Mondragon, Taffarel var, mesela Yasin var, o da iyi kaleci, araya bir kaleci daha geldi çok iyi. Galatasaray'ın kalecilerden yana iyi şansı var.
7
"FUTBOL UKALALIĞI YAPTILAR"
Dakika 60'tı, 60-63 arasında maç 3-2 Erzurum olabilirdi, veren de Galatasaraylı oyuncular, futbol ukalalığı. Ukalaca verdiler, Erzurumlular atamadı. Erzurum pozisyona girmedi, Galatasaray verdi. Galatasaray bugün hem kendi pozisyona girdi, hem rakibe pozisyon verdi.
6
"BELHANDA BİRAZ KOŞ YA"
Galatasaray istediğini aldı, zorlanmadı ama çocuklar, gençler falan çalışıyor, Belhanda giriyor, biraz koş ya. Belhanda tarafında akın oluyor, bırakıyor, arkadaşları koşsun alsınlar da Belhanda oynasın. Bazı çocuklar parçalanıyor.
5
"40 YILLIK G.SARAYLI GİBİ"
Muhammed, 40 yıllık Galatasaraylı gibi oynuyor. Topa kafa sokuyor, geliyor, mücadele ediyor, arkadaşlarına yardım ediyor, büyük avantaj. Adamda sporcu ahlakı var, bazılarında yok.
4
"CEZA ALANINDA YAN PAS"
Erzurumsporlular hücum ederken pozisyona girmedi. Defansta oyuncuların ukalalık yapma hakkı yok. Bazıları ceza alanı üzerinde yan top yapıyor, nasıl yapabilirsin? Adam topa bassa kaleci ile karşı karşıya kalacak.
3
"FEGHOULI YÜZDE 40 FARK EDER"
İyi bir Feghouli girerse, Galatasaray'da oyun yüzde 40 fark eder. Şu kadroda fark eder. Araya attığı toplar, ters topları falan farklı, Belhanda yapamıyor o işleri.
2
"ETEBO'YU FAZLA SAHADA TUTTU"
Fatih hoca bir hata yaptı, Etebo'yu biraz fazla sahada tuttu. Etebo her an ikinci kartı görebilecek bir adam, ben olsam beklemezdim. Orada risk aldı, niye almadı bilmiyorum.
1
"120 KİLO OYUNCU GİRDİ"
Erzurum'da bir oyuncu girdi, benim kilom ondan iyi, El Kabir. 120 kilo falan olmuş. Bir depar attı yürüyecek hali kalmadı.