Arama Logo

Erling Haaland'ın başarısının sırrı ortaya çıktı!
8
İŞTE HAALAND'IN BAŞARISININ SIRRI

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Manchester City'de forma giyen Erling Haaland, Ada'yı performansıyla salladı. Son dönemlerde adı Real Madrid ile sık sık transferde anılan futbolcunun başarısında bazı detayların etkili olduğu görülüyor.

İŞTE HAALAND'IN BAŞARISININ SIRRI
7
HAALAND; GERÇEK BİR PROFESYONEL

Premier Lig'de Manchester City formasıyla 20 gol 3 asist üreten Erling Haaland'nın başarısının; olağanüstü atletik niteliklerinin yanı sıra saha dışındaki profesyonel yaşantısı ve çok kontrollü olan uyku düzenine bağlı olduğu ortaya çıktı.

HAALAND; GERÇEK BİR PROFESYONEL
6
GÖZLERİNE ÖZEL KORUMA

Kendine has rutinleri olan Haaland, gözlerini mavi ışıktan koruyabilmek için filtrelemeler yaptığı gibi, buna uygun gözlükler de kullanıyor.

GÖZLERİNE ÖZEL KORUMA
5
ELEKTRONİK CİHAZLAR KAPANIYOR

Haaland ailesinin evinde elektronik cihazlar, yatmadan çok önce genellikle 22:00 civarında kapatılıyor. Hatta Haaland, kendisine bu saatten sonra gelen telefonlara dahi cevap vermiyor.

ELEKTRONİK CİHAZLAR KAPANIYOR
4
OURA RING KULLANIYOR

Erling Haaland aynı zamanda her daim kontrol altında. Haaland, hem vücut ısısını hem de kalp atış hızı değişkenliğinizi ölçen birkaç uyku izleyicisinden biri olan Oura Ring kullanıyor. Haaland, en iyi geceleri analiz ederek uyumak için en uygun zamanı da böylece belirleyebiliyor.

OURA RING KULLANIYOR
3
BU TEKNOLOJİ ALMANYA'DA DA KULLANILIYOR

Futbolda giderek popüler hale gelen aynı teknoloji bilindiği üzere Almanya Milli Futbol Takımı'nda da kullanılıyor. Böylece her futbolcunun uyku kontrolü profesyonel şekilde sağlanıyor.

BU TEKNOLOJİ ALMANYA'DA DA KULLANILIYOR
2
HAALAND'IN SEVDİĞİ ŞEY; YEMEK!

Fakat; Haaland'ın muhteşem performansındaki sır bununla bitmiyor. Norveçli golcü, uyku kontrolüne ek olarak vücudunu koruyabilmek için bazen günde 6000 kaloriye kadar yemek yemesiyle de ünlü.

HAALAND'IN SEVDİĞİ ŞEY; YEMEK!
1
"HAALAND AYI GİBİ YEMEK YİYOR"

Bu konuda milli takımdan arkadaşı Joshua King, "Onun kadar yemek yiyen birini hiç görmedim. Tıpkı bir ayı gibi yiyor" dedi. Haaland'ın Manchester City ekibine transfer olduğunda şeflere, "Burada en çok sevdiğim insanlar, yapacağınız yemeklerle sizler olmalısınız" ifadelerini kullanmıştı.

\