Arama Logo

Erden Timur: "Tarihteki en zor şampiyonluklardan"
6
ERDEN TİMUR'DAN AÇIKLAMALAR
Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, şampiyonluk sonrası görüşlerini aktardı. İşte Erden Timur'un sözleri....
ERDEN TİMUR'DAN AÇIKLAMALAR
5
"ÇOK ZOR ŞAMPİYONLUKTU"
"Vallahi çok zor şampiyonluktu. Şöyle söyleyeyim, bence tarihteki en zor şampiyonluklardan birisiydi. Çünkü, tam böyle kusursuz fırtına denir ya.  Transferin yarısında seçim oldu. 4 Temmuz'da başlangıç listesi vardı. Diğer rakiplerimiz 80 puan üzerinde. Herkes şampiyonluk kazanacak puan almış durumda. Genel olarak Galatasaray tarihinin açık ara en az gelirinin olduğu, gelirsiz bir sene. "
\
4
"SAMİMİYET VE SEVGİ"
"Buna inandırmak ne kadar kolay bilmiyorum ama iyi insanları toplayınca her şey oluyor. Sevginin girmeyeceği kalp yok. O kadar insanı, Mauro'yu, şunu, bunu ikna etmemizin tek sebebi samimiyet ve sevgi. "
\
3
"EMEK, ÇABA ÇOK BÜYÜK"
"Romantik laflar gibi gelebilir ama inanın emek, çaba çok büyük. Nasıl bir şey yaşandığını anlatamam.  Yüzde 70'inde 75'inde son 11 ayın gece 3-4'e kadar çalışıldı. "
\
2
"ŞAMPİYONLUK HAKKIMIZMIŞ"
"Hep iyi insanlar. Hakkımızsa şampiyon olalım demiştim, hakkımızmış demek ki. Çok zordu. İyi insanlarla, güzel gönüllerle kazanıldı."
\
1
"HERKESİN ÇOK BÜYÜK PAYI VAR"
"Her şeyi hep birlikte yapıyoruz. Okan Hoca'nın, teknik heyetin, mutfaktaki ablalara kadar, başkanımız, yönetimimiz herkesin çok büyük emeği var."
\