Sporx Extra Arama Logo

Erdal Torunoğulları: "Rachid'in hakkını vereceğiz"

Beşiktaş Kulübü Futbol Transfer, Scouting ve Futbol Yapılanması Sorumlusu Erdal Torunoğulları, A Spor'dan Sercan Dikme'ye açıklamalarda bulundu.
7
TORUNOĞULLARI: "RACHID'İN HAKKINI VERECEĞİZ"

Beşiktaş Kulübü Futbol Transfer, Scouting ve Futbol Yapılanması Sorumlusu Erdal Torunoğulları, A Spor'dan Sercan Dikme'ye açıklamalarda bulundu.

6
"NECİP UYSAL'I UNUTMAYIN"

"Necip Uysal'ı Beşiktaşlılar unutmasın. Maaşında istediğimiz fedakarlığı yaptı. 'Erdal Ağabey siz yöneticisiniz, siz gidicisiniz, biz kalıcıyız, biz Beşiktaşlıyız, bu kulüp bizim. Yapmayacağız da ne yapacağız' dedi."

5
"EN ZOR TRANSFER MENSAH"

"En kolay transferimiz Josef, en zoru Mensah oldu. Trabzonspor, Galatasaray da çok istedi. Berna Hanım'ın kafası karıştı. Çok yetenekliydi ama en düşük performansı da ondan aldık."

4
"GÖKDENİZ BAYRAKDAR'A NOKTA KOYAMADIK"

"Önceden haberi çıktığı için Gökdeniz Bayrakdar transferine nokta koyamadık."

3
"TRANSFERE KAJU İLE GİTTİK"

"Konoplyanka ile görüşmek için Dinyeper'e gitmiştik. Babası kaju istedi görüşmeden önce. Kaju alıp görüşmeye gittik."

2
"JOSEF İLE MENEMEN YİYİP TRANSFER YAPTIK"

"Josef ile pazarlık yaparken oturduk menemen yedik. Menemenden sonra anlaştık. 'Ağabey keşke parasını ben verseydim, maaşım nereden nereye geldi' dedi. Öyle pazarlık yapmıştım"

1
"GHEZZAL KALSIN İSTİYORUZ"

"Ghezzal şampiyon bir takımın oyuncusu. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir oyuncudan bahsediyoruz. Bunları da değerlendirecektir. Rachid'in hakkını vermeye çalışacağız, vereceğiz. Karşımıza çok enteresan rakamlar çıkarsa yapacak bir şey yok. Alternatif oyuncular var, oyuncudan yana sıkıntı olmaz."