Sporx Extra Arama Logo

Emre Belözoğlu'nun şampiyonluk motivasyonu

Emre Belözoğlu dünkü idmanda öğrencilerine yaptığı konuşmada, “Bizim üzerimize düşen kalan 3 maçı da kazanmak. Sonrasına bakacağız. Ancak futbolda her an her şey olabilir. O yüzden inancımızı koruyalım” ifadelerini kullandı.
5
FENERBAHÇE'DE KRİTİK 3 MAÇ

Sarı-Lacivertliler, ligde kalan 3 maça lider Beşiktaş’ın 5 puan gerisinde giriyor. Üstelik iki takım arasındaki ikili averajda da Siyah-Beyazlılar üstün.

4
EMRE BELÖZOĞLU MOTİVASYONU

Fenerbahçe için şampiyonluk artık çok zor görünse de teknik patron Emre Belözoğlu, öğrencilerinin inançlarını yüksek tutmaya çalışıyor.

3
SAMANDIRA'DA TOPLANTI

Belözoğlu 2 günlük aranın ardından dün yapılan idmanda futbolcularıyla bir konuşma gerçekleştirdi.

2
"BİZE YAKIŞAN OYUN"

40 yaşındaki teknik adam, “Ligin son bölümüne geldik. Artık bizim üzerimize düşen, kalan 3 maçımızı da kazanmak. Üstelik bize yakışan bir oyunla bunu yapmak. Ankaragücü, Sivas ve Kayserispor ile zorlu mücadelelere çıkacağız. Bu karşılaşmalarda 9 puanı cebimize koyup, sonrasına bakacağız” diye konuştu.

1
"TARİHTE ÖRNEK ÇOK"

Emre Belözoğlu, “Futbolu bu kadar sevdiren şey, her an her şeyin olabilmesi. Tarihte son dakikada şampiyonlukların değiştiğine birçok kez tanık olundu. O yüzden inancımızı koruyalım, her maça finalmiş gibi hazırlanıp sezonu kayıpsız tamamlayalım” dedi.