Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Elvir Balic: "Fenerbahçe, bir puana sevinmeli"
9
ELVIR BALIC DEĞERLENDİRDİ

Elvir Balic, Fenerbahçe'nin deplasmanda Demir Grup Sivasspor ile 1-1 berabere kaldığı mücadeleyi Tivibu Spor'da değerlendirdi.

8
ENTERESAN VE TEMPOLU OLDU

Fenerbahçe, Altay maçında baskılı bir oyun oynamıştı. Baskı sonuç vermişti, Fenerbahçe için ışık olmuştu. Sivasspor maçı da çok enteresan ve yüksek tempolu bir maç oldu.

7
HER TAKIM İÇİN ZOR

Sivasspor deplasmanı ligde her takım için çok zorlu deplasman. Fenerbahçe'nin Altay maçındaki reaksiyonu gösterip göstermeyeceğini merak ettik. Altay maçından sonra futbol olarak üzerine koyabilecek mi, diye merak ettik.

6
EKSİKLER VARDI

İki takımın da çok eksikleri vardı. Fenerbahçe'nin geçen maça göre 4 oyuncusu değişmişti.

5
F.BAHÇE BASKILI BAŞLADI

İlk 15 dakikaya bakıldığında Fenerbahçe, çok baskı kurdu. Bu baskıyı kurarken de taktik olarak ve fiziksel olarak zorlanabiliyorsunuz. Soğuk hava şartları da etkili tabii bunda.

4
BAŞKA BİR MAÇ İZLEDİK

Fenerbahçe, gerçekten çok iyi başladı maça golü de buldu. Ancak golden sonra ikinci bölgeye çekildi. İkinci yarı ise başlarken tamamen başka bir maç izledik.

3
F.BAHÇE İÇİN DEZAVANTAJ OLDU

Fenerbahçe'de Serdar çıkıp Tisserand oyuna girdikten sonra savunmada her şey değişti. Bu gerçekten Fenerbahçe açısından dezavantaj oldu.

2
SİVAS'IN BASKISINI İZLEDİK

Fenerbahçe, ikinci yarıda ikinci bölgeye çekildi. Hatta zaman zaman birinci bölgede kabul etti oyunu. Özellikle son 30 dakikada Sivasspor'un baskısını izledik.

1
F.BAHÇE BİR PUANA SEVİNMELİ

Sivasspor'un gol attıktan sonra baskısı da arttı, galibiyeti de kaçırdı diyebiliriz. Fenerbahçe'nin de 1-2 pozisyonu vardı. Bugün ikinci yarıya bakınca Fenerbahçe, bir puana sevinmeli diye düşünüyorum.