Sporx Extra Arama Logo

Edin Visca: "Geçen seneki hatayı, bu sene yapmayacağız"
6
EDIN VISCA KONUŞTU
Başakşehir'in yıldızı Edin Visca, şampiyonluk mücadelesi ve UEFA Avrupa Ligi'ndeki Kopenhag maçı için görüşlerini aktardı. Şampiyonluk için kenetlendiklerini belirten Bosnalı yıldız, "Bu sefer hata yapmayacağız" mesajını verdi.
5
"1 HAFTADA KAYBEDERSİN"
Artık bizim için her maç önemli. Futbolda her şeyi 1 hafta içinde kaybedebilirsin. Ankaragücü maçı zordu çünkü her maçı kazanmamız gerekiyor.
4
"BİREYSEL OLARAK ÇALIŞTIM"
Koronavirüs arasında kulübümüzün bir idman programı vardı ve ben bireysel olarak çalışmalarımı da yaptım. 10 yıldır birlikte çalıştığım fiziksel performans antrenörüm var. Benim amacım her yıl, bir oyuncu olarak kendimi daha da geliştirmek.
3
"ARTIK HER MAÇ FİNAL"
Şampiyonluktaki rakiplerimiz Trabzonspor ve Galatasaray. Galatasaray ile karşılaşacağız. Sezonun sonuna 6 maç daha var. Her maç final gibi. Geçen yıl evimizde Göztepe ve Rizespor'a karşı sadece 1 puan alabilmiştik. Şimdi daha tecrübeliyiz, bu önemli. Her maça, rakip kim olursa olsun aynı ciddiyetle yaklaşıyoruz.
2
"UMARIM ÇEYREK FİNAL OLUR"
Kopenhag karşısında ilk maçta evimizde iyi bir sonuç aldık ancak rövanşın zor olacağını biliyoruz. Sporting eşleşmesinde de geriden gelerek eledik, futbolda her şey mümkün. Avrupa Ligi, Türkiye Ligi bittikten sonra oynanacak. Umarım iyi bir maç oynayarak, çeyrek finale yükseliriz.
1
"AVRUPA'DA EN İYİ NOKTA"
Kaliteli, güçlü bir takımız. Ciddi olmalı ve her maçta konsantrasyonumuzu yüksek tutmalıyız. Avrupa'da gidebildiğimiz en iyi noktaya gitmek istiyoruz.