Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Edin Visca: "Fenerbahçe'yi düşünüyorum!"
8
VISCA: "FENERBAHÇE'Yİ DÜŞÜNÜYORUM"

Trabzonspor'un Boşnak yıldızı Edin Visca, iyileşmesi ve takımla çalışmalara geri dönmesi sonrası ilk kez basın mensuplarının karşısına çıktı. İşte Visca'nın sözleri..

7
"ÇOK ÖZLEDİM"

Çok iyiyim. Kariyerimde ilk kez böyle bir sakatlık yaşadım. Son 4 haftadır antrenmanlara çıkıyorum. Yavaş yavaş maçlara hazırlanıyorum. Futbolu özledim. Trabzonspor'un taraftarlarını, takım arkadaşlarımla oynamayı çok özledim.

6
"DOKTOR BANA 4 AY DEMİŞTİ"

Düşerken kırık olduğunun farkındaydım. Doktora hemen kaç ay sürer, ne zaman dönerim dedim. İlk kez böyle bir sakatlık yaşadım. İdmanları, maçları kaçırmayı hiç sevmem. Doktor bana '4 aya dönersin' dedi. Ben de 'Haydi inşallah. 3 aya dönerim' dedim. 3.5 ay sonra hazır oldum. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum.

5
"FENERBAHÇE MAÇINA HAZIR OLURUM"

4 haftadır fiziksel olarak çalışıyorum. Kendimi iyi hissediyorum. Fenerbahçe maçına 3.5-4 hafta var. Kariyerim boyunca hep yüzde yüzümle idmana çıktım, futbol oynadım. Fenerbahçe maçını düşünüyorum. Önemli bir maç. Fenerbahçe bizim rakibimiz. Bizim için 6 puanlık bir maç. Geçen sene çok güzel bir hikaye yazdık. Yine yazacağız inşallah. Evimizde taraftarla beraber çok güçlüyüz. Bu aradan sonra daha fazla sorumluluk almak, istekli olmak zorundayız. Trabzonspor'a karşı herkes ekstra motive oluyor. O yüzden biz de aradan sonra daha istekli olmalıyız. Sezon sonunda yine kupayı kaldıracağız. Geçen sezonki gibi kutlama yapacağız.

4
"HER MAÇI KAZANMAMIZ LAZIM"

Hem kupada hem ligde her maçı kazanmamız lazım. Sağ bek, sol bek değişti. Kolay değil başka yerde oynamak. Oyuncuları anlamak gerek. Kariyerinde bir pozisyonda oynuyorsun, değişince kolay olmuyor. Bu bir süreç. Bu 3 haftalık süreçte iyi çalışacağız, birbirimize daha çok çalışacağız. Geçen seneki gibi daha iyi bir Trabzonspor seyrettireceğiz.

3
"EN BÜYÜK ADAY BİZİZ"

Önümüzde 25 maç var, lider ile aramızda 6 puan fark var. Ben yoktum, Bruno yoktu, Dorukhan yoktu. Yeni bir takımdı. Herkes yavaş yavaş dönüyor. En büyük avantaj beraber olmamız, sağlıklı olmamız. Diğer takımlar da transfer yapıyor, daha iyi oluyor ama biz en güçlü takımız. Hedefimiz şampiyon olmak. Şampiyonluğun en büyük adayı biziz.

2
"FUTBOLDAN SONRA DA TÜRKİYE!"

Başakşehir zamanında Türk vatandaşlığını düşündüm. Sonra milli takıma gittim, olmadı. İleride bence de Türk vatandaşlığı alacağım. Ben gelecekte de kendimi Türkiye'de görüyorum; hem kariyer, hem yaşama adına. Türkiye benim ikinci vatanım. Ben Türkiye'de çok şeyler kazandım 12 sene içinde.

1
"GELECEK SEZON CL'DE OLACAĞIZ"

Kopenhag maçında sahada olmak istedim, Şampiyonlar Ligi maçıydı sonuçta. Sakatlandı, nasip olmadı. Ben her zaman istekliyim. Hedeflerime motiveyim. Bu sene inşallah tekrar başarılı olacağız ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi gruplarında olacağız, buna inanıyorum.