Arama Logo

Dominik Livakovic: "Henüz kimseyle anlaşmadım"
6
LIVAKOVIC KONUŞTU

Fenerbahçe'nin transfer listesinde bulunan Hırvat kaleci Dominik Livakovic, kulübü Dinamo Zagreb'in Gorica'yı 4-1 yendiği maçın ardından açıklamalarda bulundu.

LIVAKOVIC KONUŞTU
5
ŞAMPİYONLUĞU DEĞERLENDİRDİ

Kulübün kazandığı şampiyonluktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Livakovic, "Benim için şampiyonluk yaşamak harika bir tecrübe gerçekten. Stadyumumuz her zaman olması gerektiği gibi tıklım tıklımdı." dedi.

ŞAMPİYONLUĞU DEĞERLENDİRDİ
4
"KİMSEYLE ANLAŞMADIM"

Hakkındaki transfer iddialarını yanıtlayan Hırvat kaleci, "Dinamo Zagreb'de kalacak mıyım? Herkesin biraz sakin olması gerekiyor. Kulüp ile oturup konuşacağız. Henüz hiç kimseyle bir anlaşma yapmadım." ifadelerini kullandı.

\
3
"BURADA OLMAYI SEVİYORUM"
Zagreb'de olmayı sevdiğini söyleyen Livakovic, "Dinamo Zagreb'de olmaktan mutluyum. Önümüzdeki günlerde kulüp ile görüşeceğiz. Şimdilik önümüzdeki milli maça odaklandım." sözlerini sarf etti.
\
2
BAŞKAN AÇIKLADI

Dinamo Zagreb başkanı Vlatka Peras, Fenerbahçe'nin pazarlıklar yaparak indirim talep ettiği 28 yaşındaki Hırvat kalecide hiçbir şekilde fiyat azaltma yapmayacaklarını ifade etmişti. Peras "Livakovic'in sözleşmesinde yer alan bir serbest kalma maddesi (10 milyon euro) var. Bu maddeyi karşılayabilecek herhangi bir kulüp oyuncumuzla da anlaşırsa onun haklarını alabilir" diyerek noktayı koymuştu.

BAŞKAN AÇIKLADI
1
BU SEZON 48 MAÇA ÇIKTI
Bu sezon Dünya Kupası'ndan itibaren adından sıkça söz ettirmeye başlayan Hırvat kaleci Dominik Livakovic çıktığı 48 maçta 48 gol yedi, 13 maçta da kalesini gole kapatmayı başardı.
BU SEZON 48 MAÇA ÇIKTI