Sporx Extra Arama Logo

Diego Perotti, Fenerbahçe'den kopamıyor
5
DIEGO PEROTTI AYRILMIYOR
Fenerbahçe'de Diego Perotti krizi çözülemiyor. Sarı-lacivertli kulübün, sözleşmesinden çıkmak istediği Diego Perotti, kariyerine Fenerbahçe forması altında devam etmek istiyor.
4
F.BAHÇE "ÇIKMAK" İSTİYOR
Tedavisini İstanbul, İtalya ve Arjantin üçgeninde de sürdüren Diego Perotti, Fenerbahçe'deki 1 yıllık sözleşmesini tamamlamak istiyor ve bu düşüncesini sarı-lacivertli yönetime iletti. Fenerbahçe ise Perotti'nin sözleşme feshetmek için tüm opsiyonları deniyor.
3
KALSA BİLE OYNAMASI ZOR
Fenerbahçe'nin sezon başı kampına yetişmek için büyük bir çaba harcayan Diego Perotti'nin sarı-lacivertli takımda kalsa dahi sezonun ilk 5 haftasını kaçırması bekleniyor.
2
ÖZEL BİR SÖZLEŞME VAR
Türkiye Futbol Federasyonu kayıtlarına göre Fenerbahçe ile 2022 Haziran ayına kadar sözleşmesi bulunan Diego Perotti, Roma ve sarı-lacivertli kulüp arasında özel bir sözleşme bulunuyor. Emre Belözoğlu, Perotti'nin sözleşmesinden şu şekilde söz etmişti;
1
FENERBAHÇE İÇİN YÜK DEĞİL
"Garanti ücreti çok düşük. Biz karşılıklı olarak maç oynadıkça Roma'ya bir ücret ödüyoruz. Maç oynamadığı, beklediğimiz rakama ulaşmadığı andan itibaren Roma bize bir ödeme yapıyor. Sabit alacağı ücret ve 5 maç oynayınca hak edişleri var. Sabit ücreti hakikaten cüzi miktarda. Kulübün haklarını koruyacak şekilde, güvene dayalı bir anlaşma yapıldı. Fenerbahçe için yük olmayacak bir sözleşme."