Sporx Extra Arama Logo

Diego Costa'da üçüncü raunt! Beşiktaş için hamle...

Daha önce Diego Costa'nın menajeri ile iki kez görüşen Beşiktaş, 3. buluşmada bu işi noktalamayı planlıyor. Kartal’ın beklentisi yıldız futbolcunun biraz daha indirime gidip 2.5 milyon Euro’nun altına inmesi. Diego Costa da görüşmelerin ilerlemesi için imza parasından vazgeçti.
5
BEŞİKTAŞ'TA YOĞUN ÇALIŞMA

Şampiyon Beşiktaş'ta transfer gündemi yoğun çalışmalarla devam ediyor. Bir yandan Sergen Yalçın'la yeni sözleşme imzalayacak olan Beşiktaş'ta diğer yandan Aboubakar'ın gitmesinden sonra forvete hangi ismin transfer edileceği merak ediliyor.

4
DIEGO COSTA'NIN BONSERVİSİ ELİNDE

Beşiktaş, Diego Costa için tüm şartları zorlamaya kararlı gibi. Santrfor mevkiine iki oyuncu birden almak isteyen Beşiktaş'ın ilk hedefi, bonservisi elinde olan Diego Costa... Ancak siyah-beyazlılar için mali şartlar büyük önem taşıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi de konuşmalarında mali disiplini sürekli olarak vurguluyor.

3
2.5 MİLYON EURO ALTINA ÇEKİLMESİ BEKLENİYOR

İspanyol forvetin maaş talebini 2.5 milyon Euro'nun bir miktar daha altına çekmesi halinde bu transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

2
İMZA PARASINDAN VAZGEÇTİ

Futbolcunun menajeriyle internet üzerinden yapılan iki görüşme sonrası Diego Costa 3.5 milyon Euro'luk maaş isteğinden indirime gitmeyi kabul etti. Ayrıca imza parasından da vazgeçti.

1
ÜÇÜNCÜ KEZ GÖRÜŞÜLECEK

Diğer Türk kulüplerinin de gündeminde olan 32 yaşındaki tecrübeli futbolcunun gelen birçok teklife rağmen Şampiyonlar Ligi'nde boy göstermeye devam etmek için tercihinin Beşiktaş olduğu kaydedilirken siyah-beyazlılar, maaş talebini bir miktar daha düşürmesini bekliyor. Beşiktaş, üçüncü kez Costa'nın menajeri ile görüşüp transferi sonuca bağlamaya çalışacak. (Sabah)