Arama Logo

Dele Alli, İngiltere'de gündemden düşmüyor
8
ADA'DA YİNE GÜNDEM OLDU

Beşiktaş'tan ayrılarak Everton'a geri dönen Dele Alli, İngiltere'de yine gündem oldu.

ADA'DA YİNE GÜNDEM OLDU
7
KARİYERİ İÇİN OLDUKÇA KRİTİK

Mirror'da yer alan haberde, İngiliz yıldızın kariyeri için oldukça kritik bir yaz geçireceği belirtildi.

KARİYERİ İÇİN OLDUKÇA KRİTİK
6
PERFORMANSI MASAYA YATIRILDI

İngiliz eski futbolcu ve teknik direktör Tim Sherwood ise Dele Alli'nin kariyerini değerlendirdi ve 27 yaşındaki futbolcunun yeniden yükselişe geçmesi için neler yapması gerektiğini masaya yatırdı.

PERFORMANSI MASAYA YATIRILDI
5
"KESİNLİKLE YOLUNU KAYBETMEDİ"

Sherwood, "Bence Dele Alli hala geri dönebilir, işinin bittiğini düşünmüyorum. Hala yeterince genç ama konuşacak birine ihtiyacı var. Birinin ona akıl vermesi gerekiyor. Bir gecede kötü bir oyuncuya dönüşmedi ama kesinlikle yolunu kaybetti" dedi.

\
4
"BAŞKASINI SUÇLAMAMALI"

Sherwood, sözlerine, "Artık uyum sağlaması ve bir yol bulması gerektiğinin farkına varması gerekiyor. Kendine bakmalı ve "Bunu hala tersine çevirebilirim" demeli. Başkasını suçlamamalı ve kendine bakıp hala yeterince genç olduğunun farkına varmalı" diye devam etti.

\
3
"KARARLILIĞINA HERKES HAYRAN OLACAKTIR"

54 yaşındaki futbol adamı ayrıca, "Durumunu tersine çevirdiğini görmeyi çok isterim çünkü bunun için çok fazla şansı olacaktır. Her ne kadar şu anda herkesin ona karşı olduğunu hissetse de, bence herkes onun bu durumu tersine çevirme kararlılığına hayran olacaktır" şeklinde konuştu.

\
2
"DOĞRU KULÜP GEREKMİYOR"

Tim Sherwood, Dele Alli için son olarak "Kendisine uyacak doğru kulübü bulması gerektiğini düşünmüyorum. Bence kafasında, bir futbol kulübüne uyacak doğru kişi olmak için kendisini şekillendirmesi gerektiğine karar vermeli." ifadelerini kullandı.

\
1
BEŞİKTAŞ KARİYERİ

Beşiktaş'ta 15 maça çıkan Dele Alli, 3 kez gol sevinci yaşadı. 27 yaşındaki futbolcunun, bonservisinin bulunduğu Everton ile sözleşmesi gelecek yıl sona eriyor.

BEŞİKTAŞ KARİYERİ