Sporx Extra Arama Logo

Caner Erkin kararının perde arkası

Kritik Trabzonspor deplasmanı öncesinde Fenerbahçe’de Caner Erkin’in maç kadrosuna alınmaması büyük yankı uyandırdı. Deneyimli sol bek için alınan kararın perde arkası ortaya çıktı.
8
İLKER YAĞCIOĞLU

Erol Bulut'u Caner Erkin kararı için eleştiremem çünkü neler olduğunu biliyorum. Faturayı ona mı kesti, ne kadar doğru, ne kadar yanlış bilemem ama bu riski Erol Hoca almış. Enteresan olan; Caner'in o formayı öpen tweet'i! Bence sıkıntı var, hocasını zora soktu. İrfan da ona destek oluyor, insanın aklına sorular geliyor.

7
YEDEK OLMASI BEKLENİYORDU

Takımın 7 asistle bu alanda lideri olan Caner’in hafta içi yapılan çalışmalarda yedek takımda olacağı belliydi. Dün itibariyle maç kadrosuna da alınmadı.

6
GÖZTEPE MAÇINDA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Bunu gören tecrübeli yıldız antrenman sonrası evinin yolunu tuttu. 32 yaşındaki futbolcunun, geçen haftaki Göztepe maçında oyundan alınırken teknik heyete gösterdiği tepkinin bu kararda önemli rol oynadığı öğrenildi.

5
BULUT-CANER PROBLEMİ

Göztepe’nin Halil’le attığı golde de hata yapan Caner’e Erol Bulut tepki göstermişti. Ancak ikili arasındaki problem daha önceye dayanıyor.

4
CANER'DEN FORMA İSTEĞİ

Ligin ilk yarısında formda iken Gençlerbirliği maçında yedek kulübesinde olan Caner, bu maçta oynamak istediğini Erol Bulut’a bildirmişti.

3
İPLER KOPTU

Milli takımdan döndüğü gerekçesiyle oyuncusunu dinlendiren Bulut, Caner’i bir sonraki hafta Beşiktaş derbisinde de yedek bırakmıştı. Caner de bu karar sonrası hocasına güvenini kaybetti ve ipler büyük ölçüde orada koptu.

2
CANER DOZU ARTIRDI

Ardından Caner Erkin birkaç kez sahada kararlarını beğenmediği Erol Bulut’a sert tepki gösterdi. Son Göztepe maçında ise bu tepkilerin dozu arttı ve ortaya hoş olmayan görüntüler çıktı.

1
FORMALI PAYLAŞIM

Trabzonspor maçı kadrosuna alınmayan Caner Erkin ilginç bir paylaşımda bulundu. Deneyimli sol bek Fenerbahçe armasını öptüğü fotoğrafı yayınladı ve sarı-lacivertli kalpler koydu. (Milliyet)