Arama Logo

Burak Elmas'tan açıklamalar
7
BURAK ELMAS'TAN AÇIKLAMALAR

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sarı-kırmızılı kulüp ve Türk futbolunun gündemindeki konular hakkında açıklamalarda bulundu. İşte Burak Elmas'ın açıklamaları...

6
GELECEĞİN KADROSUNU KURUYORUZ

PSV mağlubiyeti bizi çok üzdü. Galatasaray'ın gelecek yıllarını kurtaracak bir kadro planlaması yapıyoruz. PSV mağlubiyetinin paniğiyle büyük hatalar yapmayacağız.

5
TERİM'E HAKSIZLIK YAPILIYOR

Teknik direktörümüze yapılan haksız eleştirileri görüyoruz. Yapılan haksız eleştirilerin karşısında olacağımızı belirtmek isterim. Tüm teknik direktörlerimiz, tüm sporcularımız bizim sporcularımız, onlara eleştiri yaparken Galatasaray'a zarar vermemesini öncelik haline getirmek çok önemlidir.

4
TRANSFER HAMLELERİMİZ...

Son zamanlarda yaptığımız transferde gerek yaş ortalaması, gerek bonservis ödemeleri açısından yapmaya çalıştığımız stratejik hamleleri ve kadro mühendisliğini fark etmişsinizdir.

3
TFF KURULLARI BAĞIMSIZ SEÇİLMELİ

Yarın TFF'nin genel kurulu var ve bir değişiklik önerisi var. TFF yaptığı değişiklik önerisinde, Tahkim Kurulu'nun daha önce başkan tarafından atanması yerine, yönetim tarafından atanması kuralını koymuş. Onlar öyle olursa bağımsızlığa kavuşacağını düşünüyorlar. Biz de Kulüpler Birliği içinde birlikte çalışma yaptık, kendi önerimiz var. Bu kurulların bağımsız seçilmesi, maaşları federasyondan değil, başvurular sonucunda cezalardan bağımsız şekilde ödenmesi şeklinde bir tüzük doğrultusunda, spor hukuk bağımsızlığının korunması açısından teklifi vereceğiz, umuyorum ki genel kuruldan geçecektir.

2
DENETLEME KURULU İÇİN YANIT

Şu anda seçilmiş bir denetim kurulu var. Denetleme Kurulumuzun görevini, Divan'da başka bir kuruma devretme konusunu şahsım olarak sakıncalı görüyorum. Arzu ettiğiniz her konuyu Denetleme Kurulu'na başvurarak istersiniz. Divan Kurulumuza merak edilen konular konusunda bir rapor sunulur, hala soru işaretleri varsa tekrar başvurulur ancak bunlar yapılmadan Denetleme Kurulunu bypass etmeyi çok doğru bulmadığımı belirtmek isterim ancak alacağınız her karara saygılıyız.

1
HER ŞEYİ YAPACAĞIZ

Görevin ağır sorumluluğunu üzerimizde fazlasıyla hissettiğimizi, Galatasaray için her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu ve yapacağımızı belirtiyorum.