Arama Logo

Bilal Meşe: "Soru soruluyor hocam, hesap değil"
7
BİLAL MEŞE'DEN YORUMLAR
Spor yazarı Bilal Meşe, Galatasaray'ın iki maçta da PSV'ye mağlup olduğu UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu karşılaşmalarını Milliyet Gazetesi'nde değerlendirdi.
6
"TAHAMMÜLÜ YOKTUR, İYİ BİLİRİZ"
Fatih Terim hocamızı yakinen tanırım, huyunu-suyunu bilenlerdenim. Başarısızlık kelimesi onun lugatında hiç yer bulmaz. Hele hele, kötü futbol ve mağlubiyete asla tahammülü yoktur, iyi biliriz.
5
"ÖFKE KONTROLÜNÜ ELİNDE TUTTU"
PSV Eindhoven farklı yenilgisi iki kelimeyle özetlenebilir: Kötü futbol, kötü skor! Maç sonu açıklamalarında Fatih Terim her ne kadar üzüntüsünü dışarıya belli etmese de, vücut dili, kızgın ve de öfkeliydi, biliyoruz ki içinde kasırgalar esiyordu! Ki, toplantıda öfke kontrolünü elinde tuttu, dışarıya yansıtmamaya özen gösterdi.
4
"SORU SORULUYOR, HESAP DEĞİL"
Gazeteci elbette hesap sormaz, soru sorar. İlk maçı izlerken, Falcao ve Muhammed’in yedekler arasında olmasını ben de yadırgadım, bu ikili varken, niye Babel? Tabi ki bu karar Terim hocamıza ait, mutlaka bir bildiği vardır. Fatih hoca meslektaşımızın bu doğru sorusuna tepki gösterdi, sinirlendi! Valla hocam hiç kızma, meslektaşımız, ‘Niye oynatmadınız?’ demiyor, bizler gibi kamuoyunun merak ettiği konuyu soruyor, hesap değil!
3
"TUDOR'UN KADROSUYLA 2 ŞAMPİYONLUK..."
Üç sezon önce Tudor’un size bıraktığı kadro ile yola çıktınız 2 yıl şampiyonluk aldınız. O kadronun üzerine, neredeyse -kırk oyuncu- daha transfer edildi. Elbette sizin isteğiniz ve onayınızla... Bu da bize isimlerle, transferlerle bu işin çözülemeyeceğinin en büyük göstergesidir bence... Ve elbette herkes gibi bizler de merak ediyoruz, 3 yıl içinde Galatasaray nasıl bir sistem yapılanması yaşayacak, nasıl bir futbol sergileyecek? Bu zaman alacak, biliyoruz.
2
"SOMUT BİR ŞEYLER ZAMANI GELDİ"
Kredi mi? Kariyerinizde sınırsız kredi var. Apoletleriniz yıldızlarla dolu... Ancak ortaya somut bir şeyler koyma zamanı da geldi de, geçiyor hocam.
1
"TARAFTARI TATMİN EDECEK Mİ?"
Bugüne dönüyorum, yine uçaklar inip, kalkıyor, yeni katılımlar var Aslan’a... Süper Lig’de sürekli potada olmak sizi ve taraftarı tatmin edecek mi? Sadece soru soruyoruz, hesap değil hocam!