Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Bilal Meşe: "Galatasaray, olağanüstü kongreye gidebilir"
5
BİLAL MEŞE YORUMLADI
Galatasaray'daki son gelişmeleri Bilal Meşe değerlendirdi. Yazının tamamını Milliyet Gazetesi'nde bulabilirsiniz.
4
"KIRMIZI HATTIN KENARLARINDA DOLAŞIYOR"

"Fatih Terim ayrıldı, yerine Torrent geldi, üç maçta ‘sıfır’ çekti! Vahh Galatasaray vahh! Avrupa’ya açılan pencerenin yerinde yeller esiyor bu sezon. Aslan dış hatlarda yoluna devam ediyor, iç hatlardaki hali feci, kırmızı hattın kenarlarında dolaşıyor!"

3
"BİR NUMARA KADRO MÜHENDİSLİĞİ"

"Galatasaray'ın bugünkü negatif fotoğrafında birçok faktör var: Bir numara kadro mühendisliğidir! Eğri oturacağız, doğruyu söyleyeceğiz arkadaş... Yani ‘Fatih Terim gitti, böyle oldu’ deme yanlışlığına kimse düşmesin... Kadro oluşumunda taaa başa dönersek, doğruyu buluruz!"

2
"MAYIS AYINDA SEÇİM SESLERİ ARTIYOR"

"Açıkçası Terim ile gelen bir süreçtir kadro mühendisliği... Seçime birlikte girdiniz, kadroyu birlikte oluşturdunuz! Başkan Burak Elmas dağılmış durumda, keza yönetim! Takım da aynı kulvarda, kasa ise ekside! Mayıs ayında seçim sesleri giderek artıyor..."

1
"OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDEBİLİR"

"Eee bir de mart ayında mali genel kurul var ki, oradaki tabloyu görür gibiyiz! Elmas ve arkadaşlarını zor bir sınav bekliyor! Başkan mali genel kurula olağanüstü seçim kararıyla giderse ki bu olasılık fazlasıyla var, hiç şaşırmam!"