Sporx Extra Arama Logo

Bilal Meşe: "Fatih Terim'i silmeyi başaramazsınız"
8
"TERİM'İ SİLMEYİ BAŞARAMAZSINIZ"
Milliyet Gazetesi yazarlarından Bilal Meşe, Galatasaray'da kontratı sona eren ve yeni yönetimin gelmesini bekleyen Fatih Terim ile ilgili, Terim'i silmeyi başaramazsınız!" başlıklı bir yazı kaleme aldı. İşte o sözler...
7
MANGAL GİBİ YÜREK İSTER

"Galatasaray’da yaklaşan seçim kongresi öncesinde koltuğa altı aday var. Yani aday enflasyonu yaşanıyor! Aslında buna enflasyon dersek ayıp ederiz! Kulüplerin ekonomisi malum, sıkıntılı. Böylesi bir tabloda ortaya çıkmak mangal gibi yürek ister!"

6
LİSELİLERİ HATIRLATAYIM

"Yürek tamam, ya para? Sadece parasal mı? Yiğit Şardan, Burak Elmas, Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu, Işın Çelebi ve İbrahim Özdemir, o koltuğa aday isimler. Ne var ki, başkan adaylarına bakıyorum, liseli apoleti taşıyan tek isim Eşref Hamamcıoğlu... Ancak yönetim kurulu adayları arasında liseli olanlar da yok değil. Demem o ki, Galatasaray’da köklü bir gelenektir, liseli kongre üyeleri seçimlerde önemli rol oynarlar. Benden hatırlatması!"

5
SIKINTILI SÜREÇ BEKLİYOR

"Kaldı ki, çok sayıda başkan adayı olması iyidir, eleştirmek yanlıştır. Haa kimler çekilir, kimler birleşir bilemeyiz, bekleyip, göreceğiz. Kim seçilirse seçilsin, yeni gelecek yönetimi sıkıntılı bir süreç bekliyor, bunu bilir, bunu söyleriz."

4
DEVLER LİGİ'NDE ÖN ELEME

"Niye mi? Galatasaray, Şampiyonlar Lig’ine katılmak için iki zorlu ön eleme oynacak... Bu biirrrr..."

3
OYUNCULAR İÇİN NETLİK YOK

"Takıma bakıyoruz, kiralıklar, sözleşmesi biten oyuncular var, gidecek ve kalanlar henüz açıklığa kavuşmadı. Bu ikiii..."

2
TAKIMIN BAŞINDA KİM OLACAK?

"En önemlisi teknik direktör Fatih Terim’in de sözleşmesi bitti. Yani 29 Temmuz’da oynanacak ilk eleme maçında takımın başında kim olacak? Bu da etti size üççç..."

1
TERİM TARİHE KAZINMIŞTIR

"Adayların söylemlerine bakıyorum, biri “Terim’le çalışmam”, diğeri “Özür dilerse ne ala” diyor. Valla ister Terim’le çalışın, ister çalışmayın, o sizin bileceğiniz iş! Kariyeri büyük başarılarla dolu Fatih Terim üzerinden hiç kimse oy devşirmeye kalkmasın! Terim, Galatasaray’ın tarihine kazınmıştır, silmeyi başaramazsınız!"