Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta büyük rest: "Kapı orada"
7
ÖNCELİK KİRALIK OYUNCULARDA
Mali sorunlarla boğuşan Beşiktaş Yönetimi, bu dönemi takımın maliyetini düşürmek için bir fırsat olarak görüyor. Siyah-Beyazlı yöneticiler takımı gençleştirmek ve yeniden yapılandırmak için harekete geçti. Bunun için sezonun bitmesini beklemeyen Beşiktaş öncelikle kiralık oyuncularla masaya oturdu.
6
VAZGEÇMEZSE SERBEST!

Siyah beyazlı yönetim kulübün ödemede yaşadığı zorlukları anlatarak, kolaylık istedi. Yöneticiler sezon uzamasına rağmen, ücret almadan ayrılmak isteyen kiralık futbolcularla sözleşmesini feshetmeye hazır. Bu seçeneği kabul eden kiralık oyuncuya bonservisi verilecek ve yollar ayrılacak. Sözleşmesi devam etmesine rağmen verim alınamayan bazı isimler de alacaklarından vazgeçmesi halinde serbest bırakılacak

5
5 İSİMLE YOLLAR AYRILIYOR
Beşiktaş Yönetimi, kiralık sözleşmeleri sona eren Diaby, Rebocho, Elneny ve Karius’u kulüplerinden tekrar istemeyecek. Genç golcü Güven Yalçın ise kiralanacak.
4
YÖNETİMDE FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPILDI
Salgın nedeniyle tüm kulüplerde olduğu gibi Beşiktaş da futbol operasyonlarını durdursa da yönetim yeni sezon için çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Ahmet Nur Çebi, Transferden Sorumlu Yönetici Erdal Torunoğulları ve Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ önceki gün telekonferansla yaptıkları toplantıda yeni dönem için alınacak ve gönderilecek oyuncular konusunda fikir alış verişinde bulundular.
3
KİRALIKLAR GÖZDEN ÇIKARILDI
Toplantıda, kiralık sözleşmeleri bitecek olan Diaby, Rebocho, Elneny ve kaleci Karius’la yolların ayrılması, genç golcü Güven Yalçın’ın ise tecrübe kazanması için bir Süper Lig ekibine kiralanması kararı çıktı.
2
GÖKHAN, CANER VE ATİBA İLE PAZARLIK
Yönetim ayrıca sözleşmeleri sona erecek olan Caner Erkin, Atiba Hutchinson ve Gökhan Gönül ile de masaya oturacak. Bu üç isimle de devam etmek isteyen yönetim buna karşın içinde bulunduğu şartlar gereği pazarlıkta bir tavan fiyat belirleyecek ve kabul etmeyenle el sıkışarak yollarını ayıracak.
1
"DÖNEM FEDAKARLIK DÖNEMİ"
Başkan Ahmet Nur Çebi, "Dönem fedakarlık dönemi... Kulübün içinde bulunduğu durumu tüm oyuncularımız biliyor. Bizden önceki yönetimden alamadıkları prim ve maaşları da biliyorlar. Geldiğimizde tüm oyuncuların parasal sıkıntılarını çözmeye çalıştık ve ödemeler yaptık. Bu nedenle transferde daha akıllı ve hesaplı davranacağız" dedi.