Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaşlı Emirhan İlkhan'a Barcelona kancası

Beşiktaş'ın yeni yıldız adayı Emirhan İlkhan'ın performansı Katalan devini de etkiledi. Barcelona'nın yetkilileri 17 yaşındaki oyuncu için geliyor.
5
İKİ MAÇTA KALİTESİNİ ORTAYA KOYDU

Emirhan İlkhan basamakları koşarak çıkacağa benziyor. Sadece iki maçta kalitesini ortaya koyan 17 yaşındaki genç yeteneğin performansı futbol kamuoyunu hayretler içinde bırakmıştı.

4
BARCELONA'DAN DEV KANCA

Beşiktaş'ın yeni yıldız adayının parlamaları Barcelona'nın da gözünden kaçmadı. Yeni bir yapılanma içinde olan ve Avrupa'daki genç yetenekleri birer birer kadrosuna katmaya başlayan Katalan devi, Emirhan İlkhan'a da kancayı taktı.

3
EMİRHAN'I İZLEYECEKLER

Son olarak Kayserispor'dan 17 yaşındaki Emre Demir'le sözleşme imzalayan Barcelona, Emirhan hakkında rapor elde etmek için futbolcu izleme heyetine görev verdi.

2
BEŞİKTAŞ TEDİRGİN

Katalan devinin bu ilgisi siyah beyazlıları tedirgin etmiş durumda. 'Yerli Messi' olarak lanse edilen ve henüz 15 yaşındayken gösterdiği performansla dikkat çeken Muhammed Demirci de Barcelona ilgisi sonrasında kariyerindeki düşüşle dikkat çekmişti.

1
YÖNETİM TEDBİRLİ

Siyah beyazlı yöneticiler, Emirhan'ın da böyle bir durum yaşamaması için harekete geçti. Emirhan İlkhan'ın bu dönemde spor psikoloğuyla sık sık seansa gireceği öğrenildi. (Türkiye)