Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'a hem ihtarname hem icra şoku
7
BEŞİKTAŞ'A 2 ŞOK HABER
Ekonomik sorunlarla uğraşan Beşiktaş’ta dertlerin ardı arkası kesilmiyor. Necip Uysal’ın menajeri, 80 bin Euro’luk alacağı için icra takibi başlattı. Siyah-beyazlıların efsane oyuncularından, eski yardımcı antrenör Gökhan Keskin ise içeride kalan 2.5 aylık maaşından dolayı kulübe ihtarname çekti. (Sabah/Ogün Şahinoğlu)
6
EKONOMİK DERTLER ARTIYOR
Kulübün içinde bulunduğu ciddi ekonomik koşulları her fırsatta dile getiren Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, önceki gün iki şoku birden yaşadı.
5
YÖNETİME YENİ SORUN
Siyah-beyazlı yönetim her gün icra dosyaları ve alacaklıların ihtarlarıyla uğraşırken bu kez Necip Uysal'ın menajeri ve kulübün efsane isimlerinden Gökhan Keskin'in alacaklarıyla ilgili yaptığı başvurularla karşı karşıya kaldı.
4
MAAŞ ARTIŞINA KOMİSYON PARASI
2017 yılında sözleşmesi 600 bin Euro'dan 1.2 milyon Euro'ya çıkarılan Necip için menajeriyle komisyon sözleşmesi imzalandığı ortaya çıktı. 80 bin Euroluk alacağı bugüne dek ödenmeyen menajerlik şirketi, Beşiktaş kulübüne icra takibi başlattı.
3
İHTARNAME GELDİ

Kartal'da bir diğer sürpriz ise eski yardımcı antrenör Gökhan Keskin'den geldi. Keskin, 2.5 aylık alacağı için kulübe ihtarname yolladı.

2
SANKİ RAKİBE TRANSFER OLACAKTI
Siyah-beyazlı yöneticiler, Necip Uysal ile sözleşme imzalanırken menajerine komisyon ödenmesine anlam veremediklerini belirtirken, "Sanki menajeri olmasaydı rakip takıma gidecekti. Boş yere kulübe maliyet oluşturan bir komisyon sözleşmesi yapılmış" yorumunda bulundular.
1
YÖNETİMLE GÖRÜŞTÜ
Öte yandan tüm bu yaşananların ardından Milliyet Gazetesi'nden Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; Necip Uysal'ın menajerinin kulübe ihtarname çekmesi sonrası siyah - beyazlı takımın kaptanı yönetimle görüştü. Yaşanan bu sürecin kendisiyle ilgili olmadığını söyleyen Necip'e siyah - beyazlı yönetimin "Sen içini rahat tut. Biz her şeyin farkındayız. Sen bu takımda indirimi kabul etmiş ilk oyuncusun" diye yanıt verdiği ortaya çıktı. Necip Uysal'ın, indirim oranını da yönetime bıraktığı öğrenildi.