Arama Logo

Beşiktaş'tan devre arasında Bonaventura sürprizi

Sakatlıklar ve düşen performanslar nedeniyle orta saha arayışına başlayan Beşiktaş, Fiorentina ile sözleşmesi bitecek olan 32 yaşındaki futbolcuyu radara aldı.
5
BEŞİKTAŞ'TA ORTA SAHA ARAYIŞI

Atiba'nın ilerleyen yaşı nedeniyle düşen formu, Oğuzhan'ın bir türlü isteneni verememesi, Teixeira'nın sakatlanmaları, Pjanic'in de kiralık olması devre arası için Beşiktaş'ı orta saha arayışına zorladı.

4
RADARA GİREN İLK İSİM BONAVENTURA

Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde çalışmalara başlayan siyah-beyazlı yönetimin, Avrupa pazarında maliyeti düşük ancak tecrübeli isimler üzerine araştırma yaptığı kaydedildi. Ve radara giren ilk futbolcu da Fiorentina'nın merkez orta saha oyuncusu Giacomo Bonaventura oldu.

3
DEVRE ARASINDA HAMLE

Gelen haberlere göre, kulübüyle sözleşmesi sezon sonu bitecek olan 32 yaşındaki futbolcuyla temas kurmaya hazırlanan Beşiktaşlı idarecilerin devre arasında oyuncuyu renklerine bağlamaya çalışacağı belirtildi.

2
İTALYA'DAN BİRKAÇ İSİM DAHA VAR

Teklif edilecek rakam konusunda bir bilgiye ulaşılamazken, adaylar arasında yine İtalya'dan birkaç ismin daha bulunduğu ifade edildi.

1
BU SEZON 1 GOL 2 ASİST

Bu sezon Fiorentina ile 8 maça çıkan Giacomo Bonaventura'nın 1 gol, 2 asisti bulunuyor. Kanatta da görev yapabilen İtalyan futbolcu, daha önce Milan ve Atalanta formalarını da terletti. (Sabah)