Arama Logo

Beşiktaş'ta yabancı sınırı yıldız ismi kulübeye çekiyor
5
YABANCI SINIRI SORUNU

Salih'in yerine Gedson'u oynaması sebebiyle yabancı sınırında sorun yaşayacak olan teknik patron Valerien Ismael, 8+3 kuralı nedeniyle ideal 11’deki bir yabancı futbolcuyu kulübeye çekmek zorunda kalacak.

YABANCI SINIRI SORUNU
4
MASUAKU YEDEK KULÜBESİNE

Siyah-beyazlı teknik adamın, Giresun’da Arthur Masuaku’yu yedek soyundurması bekleniyor. Demokratik Kongolu oyuncunun yerine sol bekte Umut Meraş veya Tayfur Bingöl görev yapacak. Ismael’in bugünkü taktik çalışmadan sonra Umut ile Tayfur arasında bir tercih yapacağı aktarıldı. (Milliyet)

MASUAKU YEDEK KULÜBESİNE
3
SALİH UÇAN'DAN KÖTÜ HABER

Beşiktaş’a Giresunspor maçı öncesi Salih Uçan’dan kötü haber geldi. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Futbol takımımızın Fenerbahçe ile oynadığı müsabakanın ardından sağ uyluk iç kısmında ağrı hisseden Salih Uçan’ın yapılan MR görüntülemesinde, uyluk iç adalesinde gerilme ve ödem tespit edilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

SALİH UÇAN'DAN KÖTÜ HABER
2
ZORUNLU DEĞİŞİM YAŞANACAK

Tedavisine başlanan Salih, Giresunspor maçında takımdaki yerini alamayacak. Deneyimli oyuncunun sakatlığı Teknik Direktör Valerien Ismael’in tüm hesaplarını bozdu. Fransız hoca kadroda zorunlu değişime gidecek.

ZORUNLU DEĞİŞİM YAŞANACAK
1
GEDSON GERİ DÖNÜYOR

Giresunspor deplasmanında Salih’in yerine Gedson Fernandes görev yapacak. Fenerbahçe derbisinde ikinci yarıda oyuna dahil olan Portekizli oyuncu bir hafta sonra ilk 11’e dönecek.

GEDSON GERİ DÖNÜYOR