Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş'ta umutlar arttı! Zirve planı...

Süper Lig’de çıkışa geçen Beşiktaş, lider Trabzonspor’un yaşadığı kayıplar nedeniyle zirve için az da olsa umutlandı. Siyah-beyazlıların galibiyet serisi yakalamaları halinde ligdeki dengelerin değişebileceğini hesapladıkları aktarıldı.
5
BEŞİKTAŞ'TA ZİRVE PLANI

Önder Karaveli’nin göreve başlamasıyla birlikte Süper Lig’de çıkışa geçen Beşiktaş’ta, hem yönetim hem de teknik heyet bu tırmanışı sürdürmenin planlarını yapıyor. Gaziantep FK’nın ardından VavaCars Fatih Karagümrük’ü devirmeyi başaran Kartal Cumartesi günü deplasmanda Öznur Kablo Yeni Malatyaspor’la oynayacağı zorlu müsabakayı da kazanmayı hedefliyor.

4
YENİ MALATYA MAÇINA ODAKLANILDI

Kovid-19 vakalarından olumsuz yönde etkilenen siyah-beyazlı takım, Gaziantep FK ve Karagümrük maçlarını kazanırken, futbol açısından çok tatmin edici bir performans ortaya koyamamıştı. Fiziksel sorunları çözmek için çaba harcayan teknik heyetin, Yeni Malatya maçına odaklandığı ve lige verilecek bir haftalık araya mutlaka galibiyetle girmek istediği aktarıldı.

3
UMUTLAR ARTTI

Yönetim kurulu ve teknik heyetin, lider Trabzonspor ’un üst üste yaşadığı puan kayıplarından sonra zirve için umutlanmaya başladığı da ifade edildi.

2
'ZOR AMA İMKANSIZ DEĞİL'

Siyah-beyazlıların, uzun soluklu bir galibiyet serisi yakalamaları halinde ligdeki dengelerin değişebileceğini kendi aralarında masaya yatırdıklarını belirtildi. Şampiyonluk şansı çok az olsa da, tıpkı Trabzonspor gibi diğer takımların da puanlar kaybedeceğini hesaplayan yönetim ve teknik heyet, ligi en iyi yerde bitirmeyi hedefliyor.

1
EN GERÇEKÇİ HEDEF KUPA

Kovid-19 nedeniyle takım içerisinde yaşanan düşüşe rağmen üst üste kazanılan puanlarla ligi en azından ikinci ya da üçüncü bitirme konusunda umutlanan Beşiktaş Yönetimi, asıl planlarını ise Ziraat Türkiye Kupası üzerinde yapıyor. Avrupa’ya doğrudan katılma açısından Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmaya en yakın ekiplerden biri olan siyah-beyazlılarda, Teknik Direktör Önder Karaveli de kupaya ayrı bir önem veriyor. (Milliyet/Serdar Sarıdağ)