Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta Göztepe maçı için kenetlenme
7
BEŞİKTAŞ'TA SEFERBERLİK
Süper Lig'de son 2 haftada yaşanan 6 puanlık kayıpla zirve yarışındaki avantajını kaybeden ve şampiyonluk umutlarını son haftaya bırakan Beşiktaş'ta Göztepe maçında kaza yaşanmaması için seferberlik ilan edildi. (Hürriyet)
6
YÖNETİM DURUMA EL ATTI
Derbide Galatasaray'a yenilince ikili averajdaki üstünlüğünü kaybeden, son Karagümrük mağlubiyeti ile ezeli rakibinin averaj hesapları yapmasının önünü açan Kartal'da yönetim duruma el attı.
5
BAŞKAN ÇEBİ ÇIKARMA YAPTI
Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki Beşiktaş Yönetimi, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne çıkarma yaptı.
4
TAKIMA MORAL VERİLDİ
Çebi yarışın kızışmasının ardından nisan ayıyla birlikte sık sık soluğu tesislerde alırken, ziyarette siyah beyazlılar hem bayramlaştı hem de takıma moral verildi. Başkan Çebi ve yöneticilerin takıma yönelik olarak yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verildiği öğrenildi:
3
"MUCİZE YARATTINIZ"
"Sezon başında sizin için 'Küme düşer' dediler. 'Bu takım ilk 3'e giremez' dediler. Ama siz bir mucize yarattınız. Hem ülkenin en iyi futbol oynayan hem en çok gol atan takımısınız. Birçok istatistikte rakiplerin önündesiniz. Şampiyonluk yarışının da en büyük favorisi sizsiniz."
2
"ŞAMPİYONLUĞU KUCAKLAYACAĞIZ"
"G.Saray sahasında Malatya ile oynayacakmış, biz İzmir'de Göztepe önünde 1-0 kazanırsak şu olacakmış, bu olacakmış... Bunların hiçbirini düşünmeyin. Rakip 3 atıyor da Malatya'nın eli armut mu toplayacak! Son haftaya girilirken düşünecek sadece tek şey var: Göztepe maçını kazanmak ve şampiyon olmak. Biz size inanıyoruz ve güveniyoruz. Şampiyonluğu kucaklayacağız."
1
MORAL-MOTİVASYON TURLARI
İzmir'de 3 gün arayla sezonun en kritik 2 maçına çıkacak olan Beşiktaş hem Süper Lig şampiyonluğu hem de Türkiye Kupası'nı müzesine götürmek isterken, yönetimin moral-motivasyon turlarının devam edeceği öğrenildi.