Arama Logo

Beşiktaş'ta Divock Origi harekatı

Beşiktaş'ta forvet için gündeme dünyaca ünlü bir yıldız geldi. Siyah-Beyazlı ekibin, Liverpool forması giyen Divock Origi’ye bir yıllık kiralama teklifinde bulunduğu öğrenildi. Merseyside ekibi, Belçikalı futbolcuya gelecek sezonun planlamasında da yer vermedi
5
ORİGİ HAREKATI

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool, geride kalan sezon içerisinde ne ligde ne de Devler Ligi arenasında taraftarlarını tatmin edecek bir sonuç alamadı. Merseyside ekibi, yaklaşık 12 kişilik gönderilecekler listesi oluşturdu. Bu isimlerin birkaçı ile yollar ayrılırken, birkaçı ise hâlâ kulüp bulamadı. Kırmızılılar’ın takımdan göndermeyi planladığı isimlerden bir diğeri de Divock Origi...

4
BEKLENTİLERİN ALTINDA KALDI

Geçen sezon 17 maçta 1 gol ve 2 asistlik performans sergileyen Origi, beklentilerin bir hayli altında kaldı.

3
BEŞİKTAŞ DEVREYE GİRDİ

Golcü arayışlarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi de 26 yaşındaki yıldız için devreye girdi. Siyah-Beyazlı ekip, 1 senelik daha sözleşmesi bulunan Origi’yi kadrosuna katabilmek adına kiralama önerisinde bulunacak.

2
TEK SORUN MAAŞ YÜKÜ

Bu bölgeye takviye yapmayı planlayan Liverpool’un da Origi’nin kiralanmasına olumlu yanıt vermesi bekleniyor. Ancak tek bir sorun var, o da Origi’nin yıllık maaş yükü.

1
BEŞİKTAŞ MAAŞININ YARISINA ÇÖZMEK İSTİYOR

Belçikalı futbolcu, senelik 3.5 milyon Euro kazanıyor. Kara Kartal ise maaşının yarısını Liverpool’un ödemesi teklifini sunarak, bu sorunu çözmek istiyor. (Fanatik)