Arama Logo

Beşiktaş'ta Dimitri Payet sesleri!

Menajerler, dünyaca ünlü Fransız yıldızı Beşiktaş'a önerdi. Fransa Milli Takımı’nda da oynayan Payet’in başarılı geçen kariyeri olmasına karşın hiç lig şampiyonluğu yaşamadığı, bu hedefe ulaşma yolunda Beşiktaş’a sıcak baktığı belirtildi.
5
BEŞİKTAŞ'TA PAYET SESLERİ

Beşiktaş Kulübü yeni sezon için kadro yapılanmasına giderken menajerler bir dönem Fransa Milli Takımı formasını da giyen Dimitri Payet’i önerdi.

BEŞİKTAŞ'TA PAYET SESLERİ
4
BEŞİKTAŞ'A SICAK BAKIYOR

Fransa 1. Ligi’nde Olympique Marsilya ekibinin formasını giyen ve mavi beyazlılarla Haziran 2024’e kadar sözleşmesi bulunan 36 yaşındaki oyuncunun, başarılı geçen kariyerinde bir lig şampiyonluğu hasreti çektiği, Şenol Güneş yönetiminde çok iyi bir çıkış yakalayan ve gelecek sezona çok iddialı giren Beşiktaş’a gelmeye sıcak baktığı belirtildi.

BEŞİKTAŞ'A SICAK BAKIYOR
3
GHEZZAL, ROSIER ETKİSİ...

Takımda Rachid Ghezzal ve Valentin Rosier gibi Fransa Ligi kökenli futbolcuların bulunmasının da Payet’e cazip geldiği öğrenildi.

GHEZZAL, ROSIER ETKİSİ...
2
GÜNEŞ İLE KONUŞULACAK

Siyah beyazlı yönetim Dimitri Payet konusunu teknik direktör Şenol Güneş ile konuşacak ve eğer deneyimli teknik adam yeşil ışık yakarsa Olympique Marsilya Kulübü’nün kapısı çalınacak.

GÜNEŞ İLE KONUŞULACAK
1
38 KEZ FRANSA MİLLİ TAKIMI’NDA OYNADI

Aslen, Hint Okyanusu’ndaki Fransız denizaşırı adası Reunion’dan olan Payet bu sezon Marsilya’da 24 lig maçında 4 gol, 3 asistle oynadı. 36 yaşındaki oyuncu 38 milli maçta 8 gol attı. (Hürriyet)

38 KEZ FRANSA MİLLİ TAKIMI’NDA OYNADI