Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş'ta derbi öncesi son durum! Antrenmanda yoklar...
6
BEŞİKTAŞ'TA DERBİ MESAİSİ

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti. Siyah-beyazlılar, çalışmalarına 3 puan parolasıyla hazırlanıyor.

5
BEŞİKTAŞ BASINA KAPALI ÇALIŞTI

BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yapılan antrenmanda saha ve salon çalışmaları yapıldı. Siyah-beyazlılar, çalışmayı basına kapalı olarak yaptı ve antrenman 1.5 saat kadar sürdü.

4
KONDİSYON VE TAKTİK ÇALIŞILDI

Valerien Ismael’in yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Aktivasyon, koşu ve pas çalışmalarıyla başlayan idmanın saha etabı, dar alanda oynanan çift kale maçla tamamlandı.

3
DENGE VE KUVVET ÜZERİNDE DURULDU

Siyah-beyazlılar, antrenmanın salon etabında ise üç grup halinde değişmeli olarak; denge, kuvvet ve güçlendirme çalışmaları gerçekleştirdi.

2
ANTRENMANDA KİMLER YOKTU?

Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal ve Nathan Redmond takımdan ayrı sahada bireysel çalıştı. Atiba antrenmana katılmadı ve tedavisi sürüyor. Weghorst ve Berkay Vardar milli takımdan döndü. Ancak; Masuaku, Muleka ve N'Koudou gibi isimler ise henüz İstanbul'a dönmedi.

1
ANTRENMANLAR BASINA KAPALI SÜRECEK

Beşiktaş Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yine kapalı olarak devam edecek. Antrenman yine basına kapalı yapılacak.