Arama Logo

Beşiktaş'ta Dele Alli'nin geliş tarihi belli oldu!
8
BEŞİKTAŞ'TA GÖZLER DELE ALLI'DE

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Orta sahada kadro genişliğini sağlamak isteyen siyah-beyazlılarda flaş bir gelişme yaşandı.Beşiktaş'ta gözler yeni transfer Dele Alli'ye çevrilmiş durumda.

7
GELİŞ TARİHİ

Siyah-beyazlıların yaklaşık 2 haftayı aşkın süredir devam ettiği görüşmeler, mutlu sonla noktalanırken; İngiliz oyuncunun bugün ya da en geç yarın İstanbul'a gelerek önce resmi sözleşmeyi imzalaması, ardından da takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor.

6
GERİ SAYIM BAŞLADI

Beşiktaş'ın kendisiyle ilgili düşüncelerinin planlarına ve kariyer hedeflerine sağlayacağı katkıyı değerlendiren 26 yaşındaki Alli, geri sayıma geçti.

5
SENELİK 2.2 MİLYON EURO KAZANACAK

Dele Alli ile Beşiktaş arasında yapılan anlaşma gereği siyah-beyazlılar, oyuncuya yıllık 2 milyon 250 bin Euro ödeyecek ve 1 yıl kiralamanın dışında 3 yıllık satın alma opsiyonunu bağlayacağı ön sözleşme imzalayacak.

4
"BEŞİKTAŞ BANA İYİ GELECEK"
Bazı teklifler almasına rağmen bir süre için İngiltere’den ayrılmak istediğini aktaran başarılı futbolcunun, “İngiltere’den ayrılmaya karar verdim. Çünkü düzenli futbol oynamak, eski günlerime dönmek ve yeniden doğmak istiyorum. Beşiktaş’a üst seviyede katkı yapabileceğimi düşünüyorum. Beşiktaş’ın da bana çok iyi geleceğine inanıyorum” ifadelerini kullandığı belirlendi.
3
"SENİN GİBİ BİR OYUNCUYA İHTİYACIMIZ VAR"

Bu arada yıldız oyuncuyla bir görüşme yapan teknik direktör Valerien İsmael'in, "Senin gibi bir oyuncuya çok ihtiyacımız var. Senin de sürekli oynamak istediğini biliyorum. Bize geldiğin günden itibaren eski formunu yakalayacağına hatta geçeceğine eminim" dediği öğrenildi.

2
PAZARLIKLAR BİTTİ

Beşiktaş yönetimi, Dele Alli'nin 'satın alma' opsiyonuna 7 milyon euro önerdi. İngiliz kulübü ilk etapta opsiyona sıcak bakmasa da Beşiktaş bu maddeyi şart koştu ve Everton'ı ikna etti. Siyah beyazlılar, tecrübeli oyuncunun iyi bir performans göstermesi halinde bonservisiyle kadroya katıp, bedelsiz olarak kiralayacağı oyuncudan gelir elde etmeyi planlıyor.

1
TÜRKİYE'YE TAŞINIYOR

Everton kulübünün eski iletişim direktörü Alan Myers, Dele Alli'nin transfer dönemi bitmeden kulüpten ayrılacağını açıkladı. Myer, "Dele Alli, Türkiye'ye taşınma konusunda kararını verdi. Bu anlaşma şimdilik kiralama, sonrasında ise kalıcı bir transfer hamlesi olabilir" dedi. İngiliz milli takımının yıldızının neden ayrılmak istediği sorulduğunda Myers, "Bence daha fazla futbol oynamak istiyor" cevabını verdi. (Sabah)