Arama Logo

Beşiktaş'ta Başakşehir maçında forma Güven Yalçın'ın

Sivas maçında attığı 2 golle Kartal’a 3 puanı getiren Güven Yalçın, ilk 11’deki yerini bırakmıyor. N’Koudou’nun sakatlığının sürmesi ve Larin’in de hazır olmamasına ek olarak yeni kontrat konusunda geri adım atmaması sonrası, Başakşehir’e karşı da sol kanatta forma Güven’in...
6
BEKLENEN DEĞİŞİM YAŞANDI

Teknik direktör Sergen Yalçın, geçen sezon ara dönem kampında, “Kazanamadığım tek oyuncu” diyerek Güven Yalçın konusundaki pişmanlığını dile getirmişti. Genç hücum oyuncusunun başarısız geçen yarım dönemlik Lecce macerası sonrasında tekrar takıma katılmasının ardından 22 yaşındaki futbolcuda beklenen değişim yaşanmıştı.

5
FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRDİ

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın gözüne girebilmek için yoğun mesai harcayan Güven, takımda peş peşe yaşanan sakatlıkların ardından doğan fırsatı iyi değerlendirdi. Sivasspor karşılaşmasına sol kanat hattında başlayan ve attığı 2 golle takımına zaferi getiren Güven, büyük beğeni kazandı.

4
BAŞAKŞEHİR MAÇINDA İLK 11'DE

Kevin N’Koudou’nun sakatlığının sürmesi ve Cyle Larin’in de problemini atlatmasına rağmen henüz hazır olmaması sonrasında Başakşehir karşısında da Güven Yalçın ilk 11’de olacak.

3
LARIN KADRODAN UZAKLAŞIYOR

Ek olarak Larin’in yeni sözleşme görüşmelerinde Beşiktaş’ın teklif ettiği 1 milyon 650 bin Euro’luk teklifi geri çevirip menajeri aracılığıyla 2.5 milyon Euro’da ısrarcı olmasının ardından Kanadalı futbolcu, kadrodan hızla uzaklaşıyor.

2
GÖREV GÜVEN'E GEÇECEK

Tecrübeli futbolcu, ay sonuna kadar yeni kontrat konusunda yönetimle anlaşamazsa Larin sezon sonuna kadar kulübe oyuncusu olacak. Bu ihtimalin gerçekleşmesi halinde 8 artı 3 kuralını da göz önünde bulundurulduğunda görevin Güven’e geçmesi bekleniyor.

1
ZAMLI SÖZLEŞMEYİ KAPTI

Siyah-Beyazlılar’dan yıllık 100 bin Euro maaş kazanan Güven Yalçın’ın sezon sonunda bitecek kontratı için Beşiktaş Yönetimi harekete geçmişti. 22 yaşındaki futbolcunun sözleşmesini uzatmak için girişimlere başlayan idareciler, oyuncunun maaşını da 300 bin Euro seviyesine çıkarma kararı aldı. Ta rafların, bu ay içerisinde yeni kontrat sürecini tamamlayıp imzaları atması bekleniyor. (Fanatik)