Arama Logo

Beşiktaş'ta Alex Teixeira bekleyişi! Transferde son durum...

Beşiktaş Kulübü yeni sezon hazırlıklarına teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde devam ediyor. Siyah-beyazlılar; UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceği sezonda kadrosuna önemli isimleri dahil etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Taraftarın çok istediği yıldız isim konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.
7
BEŞİKTAŞ TEIXEIRA'YI BİTİRMEK İSTİYOR

Beşiktaş'ın transfer gündeminin ilk sıralarında yer alan Alex Teixeira konusunda umutlu bekleyiş devam ediyor. Beşiktaş Yönetimi, Dubai’de umduğu gibi teklifler bulamayan Alex Teixeira’yı bu kez bitirmek istiyor.

6
SÜRE İSTEDİ

Ülkesine dönen ve Beşiktaş’tan süre isteyen Brezilyalı futbolcunun, birkaç gün içerisinde yanıt vermesi bekleniyor.

5
İHTİMAL YÜZDE 50'YE ÇIKTI

Dün itibariyle bu transferdeki şansı yüzde 50’nin üzerine çıkan siyah-beyazlıların yeniden bu oyuncunun menajeriyle görüştüğü ortaya çıktı.

4
YALÇIN ÇOK İSTEKLİ

Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın da çok istemesi nedeniyle listenin en başında yer alan Alex Teixeira’yı transfer ederek taraftarını sevindirmek isteyen yönetim, olumsuz yanıt alınması halinde ise başka isimlerle görüşmelere başlayacak.

3
ALTERNATİF PLAN

Sergen Yalçın’ın ofansif orta saha transferinin, geçe bırakılmamasını istediği için Alex ve alternatifleriyle yakın temasta olan Beşiktaş Yönetimi, Rosier ve Ghezzal’den sonra yine bir başka oyuncu için hareketli günler yaşayacak

2
8 VE 10 NUMARA DETAYI

Alex’in, Sergen Yalçın’ın kafasındaki oyun kurgusuna en uygun hücum oyuncularından biri olduğu vurgulandı. Alex’in olmaması halinde hem 8 hem de 10 numarada oynayabilecek isimlerin üzerinde durulacağı belirtildi. (Milliyet)

1
TEIXEIRA İÇİN 5 EURO BİLE FAZLADAN VERMEYİZ

Hürriyet Gazetesi'nden İsmail Er'in haberine göre; Beşiktaş Yönetimi ile Alex Teixeira arasındaki görüşmelerde son günlere girildi. Siyah beyazlıların 2 gün süre verdiği Brezilyalı 10 numara, bu süre içerisinde kararını iletmek durumunda. Siyah beyazlılar, yıldız futbolcunun menajerine, Harcama Limitleri’ni aşamayacaklarını iletirken, önerilen maaş üzerinden 5 Euro bile fazla veremeyeceklerini dile getirdi.