Arama Logo

Beşiktaş'ta 4 isimde geri sayım!
9
4 İSME ODAKLANILDI
Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın’ın raporu doğrultusunda kadroyu güçlendirmek için yoğun girişimlerde bulunan yönetim, 4 ismin üzerine odaklandı.
8
GODIN BİTMEK ÜZERE
Valentin Rosier'in transferini tamamlamasının ardından ilk olarak Diego Godin transferine ağırlık veren Kartal, Uruguaylı stoperi ikna etmek üzere...
7
MUTLU SON YAKIN
35 yaşındaki futbolcuya son olarak bonuslarla birlikte 2 milyon Euro teklif eden yönetim, başarılı ismi ikna etmeye oldukça yakın. Taraflar arasında yapılan pazarlıkların sonuca ulaşmak üzere olduğu ifade edildi.
6
BEŞİKTAŞ ANLAŞMA SAĞLAMIŞTI
Kaleci transferinde Başakşehir’in A Milli eldiveni Mert Günok ismi üzerine yoğunlaşan Kara Kartal, tecrübeli isimle anlaşma sağlamıştı. Oyuncunun kulübüyle yaptığı temaslarda olumlu ilerleyen yönetim, bu transferi yeni haftada tamamlamayı istiyor.
5
MERT DE BEŞİKTAŞ'I İSTİYOR
Oyuncuya başta Trabzonspor olmak üzere birçok kulübün teklifinin olmasına rağmen hem Sergen Yalçın hem de Şampiyonlar Ligi faktörü sebebiyle Mert Günok’un kariyerine Beşiktaş’ta devam etmekte kararlı olduğu ifade edildi.
4
TEIXEIRA, BREZİLYA'YA DÖNMÜŞTÜ
Dubai’de yaptığı transfer görüşmelerinden sonuç alamayan Alex Teixeira, ülkesi Brezilya’ya dönmüştü.
3
2+1 YIL, 3 MİLYON EURO
Siyah-Beyazlı yönetimle geleceğiyle ilgili olarak bir görüşme yapan başarılı 10 numaranın, menajeri aracılığıyla Kara Kartal’la yıllığı 3 milyon Euro’dan 2+1 yıllık kontrat konusunda prensip anlaşmasına vardığı kaydedildi.
2
GHEZZAL, "EVET" DEMİŞTİ
Süper Lig’den Galatasaray’ın da radarına giren Rachid Ghezzal, 2.5 milyon Euro maaş ve 3+1 yıllık kontrat karşılığında Kara Kartal’a, ‘Evet’ demişti.
1
BEŞİKTAŞ'A HAZIR GELECEK
Yönetimin, 2.5 milyon Euro karşılığında bonservisini almak için Leicester City ile görüşmelerde bulunduğu süre içerisinde Cezayirli kanat oyuncusu da İngiliz ekibiyle yeni sezona hazırlanıyor. Başarılı isim, Kartal’a hazır olarak gelecek.