Arama Logo

Beşiktaş Kaan Ayhan'ın peşini bırakmıyor

Sezon başında İtalyan ekibi Sassuolo'da forma giyen milli stoper Kaan Ayhan için uzun süren görüşmelerde bulunan siyah-beyazlı kulüp, devre arası transferi döneminde rotayı yeniden Çizme'ye çevirecek. Kara Kartal, Sassuolo’nun inadını kırmaya çalışacak. 26 yaşındaki stoper için zorunlu satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapılacak.
7
BEŞİKTAŞ'IN KAAN AYHAN SEVDASI

Beşiktaş'ta Kaan Ayhan sevdası bitmek bilmiyor... Sezon başında İtalyan ekibi Sassuolo'da forma giyen milli stoper için uzun süren görüşmelerde bulunan siyah-beyazlı kulüp, devre arası transferi döneminde rotayı yeniden Çizme'ye çevirecek.

6
KALEYİ İÇTEN VURACAKLAR

Yaz başında Sassuolo yönetiminin inadını kıramayan Beşiktaşlı idareciler, 26 yaşındaki savunmacı konusunda tüm şartları zorlayacak. Siyah beyazlılar bu transferde kaleyi içten vuracak!

5
AYRILMA İSTEĞİNİ İLETMESİ İSTENECEK

Babası Erol Ayhan ve yakın arkadaşı Kenan Karaman aracılığıyla Beşiktaş'a transfer olmaya olumlu baktığını bir kez daha ileten Kaan'dan Sassuolo cephesine ayrılma isteğini iletmesi istenecek. Sözleşmesi 2024'te bitecek olan oyuncu için zorunlu satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulunulacak.

4
5-6 MİLYON EURO...

Hem Kaan'ın ayrılık isteği hem zorunlu satın alma şartı nedeniyle İtalyanların inadını kırmayı planlayan siyah-beyazlıların teklif edilecek rakam konusunda şimdiden hazırlıklara başladığı öğrenilirken, bu rakamın 5-6 milyon euro civarında olacağı dile getirildi.

3
ÇEBİ BİZZAT BULUNACAK

Öte yandan yaz döneminde özellikle Galatasaray'ın da araya girmesiyle oyuncu için yüksek fiyat çeken Sassuolo'lu yetkililerle yapılacak görüşmelerde başkan Ahmet Nur Çebi'nin de bizzat bulunmayı planladığı belirtildi. (Sabah)

2
EMRE KOCADAĞ NE DEMİŞTİ?

Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, teknik direktör Sergen Yalçın'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek "Kaan Ayhan konusunda kararlıyız. Sassuolo Kulübü ile görüşmelerimiz sürüyor. Teklifimizi sunduk. Devre arasında mutlaka bitirmeye çalışacağız" diye konuşmuştu.

1
AHMET NUR ÇEBİ NE DEMİŞTİ?

Kısa bir süre önce Bonservisi Sassuolo'da olan Kaan Ayhan için de açıklama yapan Ahmet Nur Çebi ise "Kaan Ayhan'ın kapısını çalacağız bıkmadan usanmadan. Bunu dedik diye başkaları da çalmak ister. Oyuncu istiyor, biz istiyoruz. Kumaşı iyi de bir futbolcu, inşallah olur." ifadelerini kullanmıştı.