Arama Logo

Beşiktaş'ın 40 milyon TL'lik 'kurtulma' planı

Yönetim, kadro dışında bulunan; Douglas, Lens ve Ljajic için harekete geçti. 1 sezonluk toplam maliyeti 7 milyon 800 bin Euro’yu bulan 3 oyuncuyla devre arasında yolların ayrılması ve 3.9 milyon Euro’luk (40 milyon TL) zarardan kurtulunması planlanıyor.
6
BEŞİKTAŞ'TA OPERASYON

Beşiktaş Yönetimi, kadro dışında bulunan; Douglas, Jeremain Lens ve Adem Ljajic için harekete geçti. İşte ayrıntılar...

5
YÖNETİM, OCAK AYINDAN UMUTLU

Geçen sezonun transfer döneminin son günlerinde Yunanistan ekibi PAOK’tan teklif alan Adem Ljajic, takımda kalmayı seçince Kara Kartal’daki kadro dışı oyuncu sayısı 3’e çıkmıştı. Brezilyalı sağ bek Douglas ile Jeremain Lens’i de elinden çıkaramamasına ek olarak listeye Ljajic’in de eklenmesi sonucu verim alamadığı 3 futbolcu için yüklü bir ödeme yapmak zorunda kalan yönetim, Ocak ayından umutlu...

4
AYRILIK KONUSU MASAYA YATIRILACAK

Lisansları çıkarılmayan ve bireysel olarak Nevzat Demir Tesisleri’ndeki yan sahada çalışmalarını sürdüren 3 futbolcuyla ay sonunda tekrar bir araya gelecek olan yönetimin, devre arasında ayrılık konusunu masaya yatıracağı bildirildi.

3
40 MİLYON TL'DEN KURTULMA PLANI

Douglas’a 1.1 milyon Euro, Jeremain Lens’e 2.5 milyon Euro ve Adem Ljajic’e de 4.2 milyon Euro ödemek durumunda olan yönetimin, bu miktarın yarı sezonluk maliyetini karşılayıp kalan 3 milyon 900 bin Euro’luk (yaklaşık 40 milyon TL) bölümünü ise ödemeden ayrılmak istediği belirtildi.

2
LENS VE LJAJİC OLUMLU BAKIYOR

Beşiktaş ’ta 2 sezondur kadro dışı olmasına rağmen bunu sorun etmeyen Douglas’ın aksine Lens ve Ljajic’in devre arasında ayrılığa olumlu baktığı kaydedildi.

1
TALİPLERİ VAR

Kara Kartal’daki sözleşmeleri sezon sonunda bitecek 3 oyuncudan Lens’e Süper Lig ve Hollanda’dan, Ljajic’e de Yunanistan, İtalya ve Sırbistan Ligi’nden talipler var. (Fanatik)