Arama Logo

Beşiktaş derbiye nasıl hazırlandı?
10
BEŞİKTAŞ'TA SON DURUM

Süper Lig'de ezeli rakibi Fenerbahçe'ye konuk olacak Beşiktaş'ta son durum nasıl? Siyah-beyazlı ekip derbiye nasıl hazırlandı? İşte Beşiktaş'ta son durum...

9
ÖZ GÜVENLERİ YERİNDE

Son 3 maçını kazanan Beşiktaş'ta, teknik heyet ve futbolcuların keyfi yerinde. Öz güvenleri tam.

8
MİLLİ ARADA FİRE YOK

Tam 12 oyuncusu milli takımlara giden siyah-beyazlılarda akıllar nasıl geri döneceklerindeydi. Hiçbir futbolcunun sakatlık yaşamadan takıma katılması teknik heyete derin bir "Oh!" çektirdi.

7
TAYYİP TALHA SAKATLIĞINI ATLATTI

Tayyip Talha Sanuç, İstanbulspor maçında sakatlık yaşamıştı. Bu süreçte teknik heyet, yokluğundaki senaryoda Romain Saiss'ı sağ stoper düşünüyordu ancak 23 yaşındaki futbolcu derbi öncesi sakatlığını atlatıp hocasını sevindirdi.

6
GHEZZAL 90 DAKİKA OYNAYABİLİR

Beşiktaş'ın yıldızı Rachid Ghezzal artık fiziksel olarak maçların tamamını çıkarabilecek seviyeye gelmiş durumda.

5
DERBİYE İSTANBULSPOR 11'İ

Teknik direktör Şenol Güneş'in, derbiye de son oynanan İstanbulspor karşılaşmasının 11'i ile çıkması bekleniyor.

4
ABOUBAKAR'IN DERBİ HIRSI

Ümraniye'de herkesin dilinde Aboubakar'ın derbi hırsı vardı. Kamerunlu, bireysel antrenörünü de İstanbul'a çağırdı ve Fenerbahçe maçına özel çalışmalarla hazırlandı.

3
İKİ İSME ÖZEL GÖREV

Teknik heyet, rakibinin özellikle kanat bekte oynayan ikilisine dikkat çekti. Ferdi ve Osayi'yi etkisiz bırakmak için Cenk ve Ghezzal'ın ikinci bölgeye çekilerek savunmaya destek vermeleri isteniyor.

2
ŞENOL GÜNEŞ'İN PLANI

Öğrencilerine önde baskı yerine merkezde karşılama sorumluluğu veren Şenol Güneş, Fenerbahçe'ye de geçiş hücumu şansı vermemek adına bu planı işledi.

1
YÖNETİMDEN PRİM KARARI
Şenol Güneş, Ümraniye'de şampiyonluk, sıralama gibi durumları konuşarak değil, maçın camia ve taraftar için önemini anlatarak motive etti Yönetim de galibiyete 100 bin TL prim verecek.