Arama Logo

Bertuğ ilk maçında övgüleri topladı
5
TAKIM ARKADAŞLARI VE HOCASINDAN ÖVGÜ
Fransa'nın Rennes takımında forma giyen Bertuğ Yıldırım, UEFA Avrupa Ligi'nde oynadıkları Maccabi Haifa maçında attığı golle takım arkadaşları ve hoca Bruno Genesio tarafından övgü dolu sözler aldı.
TAKIM ARKADAŞLARI VE HOCASINDAN ÖVGÜ
4
"ARTIK EKSTRA GÜCE SAHİBİZ"
Rennes teknik direktörü Bruno Genesio, Bertuğ'un maçtaki performansıyla ilgili: “Bertuğ, her ne kadar bizim oyunumuz olmasa da, bize bugün duran top ve hava toplarında da artık bir çözüme sahip olduğumuzu gösterdi. Özellikle oyunumuzu oynamakta zorlandığımız anlarda artık ekstra bir güce sahibiz.”
\
3
"GOLE SUSADIĞINI GÖSTERDİ"
Rennes'in takım kaptanı Benjamin Bourigeaud ise maç sonu açıklamasında “Bertuğ ilk Avrupa maçında ilk golünü attığı için daha fazla keyif alması adına maç sonu şovumuzda başrolü ona bıraktım. Performansıyla güçlü olduğunu ve gole susadığını gösterdi.”
\
2
"TAKIMIN İLERİ ÇIKMASINI SAĞLIYOR"
Takımın savunmacılarından Warmed Omari ise Bertuğ ile ilgili, "Bertuğ çok koşan bir oyuncu. Uzun toplarla oynadığımız zaman bize çözümler sunan bir isim. Ayrıca varlığı ile takımın ileri çıkmasını da sağlayan bir profil.”
\
1
İLK AVRUPA LİGİ MAÇINDA GOL
Bertuğ Yıldırım kariyerinde ilk kez çıktığı UEFA Avrupa Ligi mücadelesinde Rennes'in Maccabi Haifa'yı evinde 3-0 yendiği maça ilk 11'de başladı. 55'de kaptan Bourigeaud'ın kullandığı korneri iyi takip eden 21 yaşındaki oyuncu kafayla topu ağlara gönderdi.

Bertuğ 69. dakikada ise yerini Amine Gouiri'ye bıraktı.
İLK AVRUPA LİGİ MAÇINDA GOL