Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Belhanda'dan flaş Fatih Terim itirafı!
13
İŞTE BELHANDA'NIN AÇIKLAMALARI

Adana Demirspor'un futbolcusu Younes Belhanda, katıldığı YouTube programında flaş açıklamalarda bulundu. Belhanda'nın 2019/20 sezonunda Kadıköy'deki Fenerbahçe derbisinde gördüğü kırmızı kart sonrası Fatih Terim'le ilgili yaptığı itiraf herkesi şaşkına çevirdi.

12
"MURAT SANCAK EVİME GELDİ"

Akdeniz ekibine nasıl transfer olduğunu anlatan Belhanda, "Adana Demirspor kariyerim başkanın evime gelmesiyle başladı. Bana projelerden bahsetti ve ben de buna inanarak buraya geldim. Geçen sene güzel bir sezon geçirdik belki Avrupa'ya bile gidebilirdik." dedi.

11
"ÇOK FAZLA SAKATLIK YAŞADIM"

"Buradaki ilk sezonumuda kariyerimde hiç yaşamadığım sakatlıklar yaşadım ama bu yaz tedvilerimi gördüm şu an çok iyiyim. Tabii ki bütün hocaların farklı bir sistemi olabilir ama hocaların benden genelde istediği aynı. Bir aksiyon yaratmamı, 10 numara gibi pozisyon yaratmamı, mücadele etmemi istiyorlar."

10
"GALATASARAY'A GÖNÜLDEN BAĞLIYDIM"

"Ben Galatasaray'da 4 sene geçirdim. O kluübe gerçekten gönülden bağlıydım. 3 ay boyunca oturup üzülemezdim, ikinci bir proje gelince inandım ve Adana Demirspor'a imza attım."

9
"FIFA'YA PARA İÇİN BAŞVURMADIM"

"Galatasaray'a asla kırgın değilim. Orada sadece tek bir kişiyle problem yaşadım ama bu kişisel bir problemdi. Ben de FIFA'ya başvurdum konu asla para değildi, bu sadece kendisinin bunu yapmaya hakkı olmadığını göstermek için yaptığım bir hareketti.

8
"O MAÇ SAHADA OLMAYI ÇOK İSTİYORDUM"

"Şampiyonluğu 1 golle kaybettiğimiz son maçta orada olamasam da kazanmalarını çok istedim. Kontratımın bitecek olmasına rağmen o sahada olmayı çok istiyordum ama bir golle şampiyonluğu kaptırdık son maçın üzüntüsü çok büyüktü benim için."

7
"FATİH TERİM BEKLEMEMİ İSTEDİ"

"Kadro dışı haberi geldikten sonra Fatih Terim, beklememi ve bunu başkanla konuşacağımızı söyledi fakat ben bunun bir işe yaramayacağını, başkanın kararı daha önceden verdiğini belirttim. Kendisine çok teşekkür ettim bütün yaptıkları için, ilişkimiz de hala devam ediyor. Ne yaparsak yapalım beraber yaptıklarımızı silemeyiz."

6
"YUNUS AKGÜN ÇOK BAŞARILI OLACAK"

"Geçen senelerden farklı olarak Yunus Akgün bu sene çok fazla maç oynadı. Bu yüzden çok başarılı olacağını ve bu başarıyı Galatasaray'a taşıyacağını biliyorum. Biliyorsunuz Real Madrid bile Galatasaray'a gelince baskı yaşadıklarını söylüyordu. Artık bunu aştıklarını düşünüyorum, kanatlarda Kerem ve Yunus olarak Galatasaray'da iyi bir takım oluşturacaklarına inanıyorum."

5
"10 NUMARA OLARAK OYNAMADIM"

"Sneijder, Galatasaray'da gerçekten 10 numara olarak oynadı ama ben hiçbir zaman gerçek bir 10 numara gibi oynamadım. Hep 8 numara pozisyonunda oynadım. Bazen maç gereği benim ileri çıkıp seçenek yaratmam gerekiyordu."

4
"ONLARA İHTİYACIMIZ VAR"

"Samet Akaydın ve Tayyip Talha Sanuç çok iyi oyuncular bizimle kalmalarını istiyoruz onlara ihtiyacımız var. Çok fazla maç oynadılar, ikisi de çok fit, sahada ellerinden geleni yapıyorlar."

3
"KONSANTRASYONA GEREK YOK"

"Fenerbahçe - Galatasaray maçlarında ayrıyeten konsantrasyona gerek kalmıyor. Zaten adrenalin size sahada yapamanız gerekeni yaptırıyor."

2
"KIRMIZI KARTTAN SONRA TERİM BENİ..."

"Derbi maçlarında en unutamadığım 20 sene sonra gelen galibiyetti. Oyundan çıkarken kırmızı kart gördüm sonrasında Fatih Terim beni öldürecekti ama o maçın sonundaki mutluluğumuz unutulmazdı."

1
"FENERBAHÇE'YE TRANSFER OLSAYDIM..."

"Hayatta ne olacağını bilemeyiz. Belki Fenerbahçe'ye gitmiş olsaydım şu an burada olmayacaktım. Tamamıyla kader diyebiliriz." (Vole)