Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

beın Trio'dan Fenerbahçe - Ümraniyespor yorumları
16
FENERBAHÇE - ÜMRANİYESPOR TARTIŞMALI ANLAR

beIN Sports'ta yayınlanan beIN Trio programında Fenerbahçe-Ümraniyespor maçındaki tartışmalı pozisyonlar değerlendirildi.

15
16' FENERBAHÇE'NİN İLK PENALTISI

Bülent Yıldırım: "Fenerbahçe'nin ilk penaltısında karar doğru. VAR hakemini tebrik ediyorum. Sağ elinin dışıyla voleybolcu gibi topu sıyırıyor oyuncu. VAR müdahalesiyle verilen penaltı kararı yüzde yüz doğru."

14
"DOĞRU BİR PENALTI"

Deniz Çoban: "Elin orada işi yok, doğru bir penaltı kararı. Hakem ekibini tebrik etmek lazım"

13
"VÜCUDUNU BÜYÜTÜYOR"

Lale Orta: "Vücudunu büyütüyor. Doğru bir karar"

12
22' VALENCIA'NIN LENJANI'YE MÜDAHALESİ

Deniz Çoban: "Sarı kart diyen çıkabilir ama benim açımdan kırmızı. Oyuncu rakibinin orada olduğunu bilerek hamle yapıyor, kırmızı kart çıksa daha doğru olurdu"

11
"KIRMIZI DOĞRU OLURDU"

Bülent Yıldırım: "Benim açımdan da, Valencia Lenjani'yi görüyor, buradaki en doğru karar kırmızı olurdu diye düşünüyorum"

10
"AYAĞINI SAKINMIYOR"

Lale Orta: "Valencia ayağını sakınmıyor, kırmızı kart olsa daha doğru olur diye düşünüyorum."

9
24' ÜMRANİYESPOR'UN PENALTI BEKLEDİĞİ POZİSYON

Bülent Yıldırım: "Hakem açısından saklı bir alan. Çok enteresan bir şekilde uzatılmış bir ayak var. Peres'in müdahalesi dikkatli bir müdahale değil. Çok net bir şekilde Geraldo'nun arkasına temas ediyor, penaltı verilmesi gerekiyordu. Dikkatsiz müdahalesi Peres'in, rakibinin sırtına geliyor ve penaltı verilmeliydi.

8
"DAHA AÇIK OLAMAZ"

Deniz Çoban: "Geraldo topu alıp kaleye şut atacak. Müdahaleyle istediğini yapamıyor. Bundan daha açık penaltı olamaz."

7
"PENALTI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Lale Orta: "Temas olduğunu ve dikkatsiz bir müdahale olduğunu için penaltı olduğunu düşünüyorum."

6
29' ÜMRANİYESPOR'UN GOLÜ

Deniz Çoban: "Buradaki konu, şeklen ofsayt pozisyonda olan Ümraniyesporlu futbolcunun kaleciyi etkileyip, etkilemediği. Buna da iki kriterle bakıyoruz. Açık aksiyon ve açık etki. Açık aksiyon var mı, kaleciyi açık bir şekilde etkiliyor mu? Altay, oyuncuyu görüyor mu, görüyor. Altay, oyuncu orada olmasa planjon yapabilirdi. Açık aksiyon olduğunu ve kaleciyi etkilediğini düşünüyorum. Ofsayt verilse daha doğru olurdu diye düşünüyorum. Ama sahadaki hakemlerin kararı benimle aynı değil. O açık etki yok deyip golü veriyor. VAR da o yüzden karışmadı. Benim açımdan kaleciyi de etkiliyor. Ofsayta daha yakınım"

5
"HAKEMLE AYNI ŞEKİLDE DÜŞÜNÜYORUM"

Bülent Yıldırım: "Hakemle aynı şekilde düşünüyorum. Mrsic gereksiz, açık bir hamle yapıyor. Ama Tomislav vurduktan sonra Altay'ın plonjon şansı kalmıyor. Akademik bir pozisyon. Deniz'e katılıyorum ama ofsayt."

4
"OFSAYT DAHA DOĞRU KARAR"

Lale Orta: "Mrsic'in kale çizgizinde olduğunu ve kaleciyi etkilediğini düşünüyorum ve hareketiyle kalecinin dikkatini dağıtacağını düşünüyorum. Ofsayt'ın daha doğru karar olduğunu düşünüyorum."

3
70' ÜMRANİYESPOR'UN KAZANDIĞI PENALTI

Deniz Çoban: "İlk temas dışarıda ama çizgi üzerinde de temas var. Hakem arkadaşımız yanılmıyor ve net bir penaltı. Lacivertli oyuncunun hedefinde top olduğu için de değişen kural gereği çifte cezalandırma yok. Karar doğru"

2
"YÜZDE YÜZ DOĞRU"

Bülent Yıldırım: "Çok net bir şekilde Peres bozmaya çalışıyor ve içeride yapmaya devam ediyor. Karar yüzde yüz doğru. Eğer dışarıda olsaydı kırmızı kart olacaktı. Yeni kural gereği çifte cezalandırma yok ve sarı kart"

1
"TEMAS ÇİZGİDE BİTİYOR"

Lale Orta: "Çizginin dışında olduğunu görüyoruz, beyaz çizgide de temas kesiliyor. Dışarıda temas bitiyor, temas devam etmiyor. Onun için futbolcu itiraz ediyor. Bana göre yanlış, dışarıda ve bariz gol şansından kırmızı kart görmesi gerekiyordu."