Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Batshuayi: "Gelecek sezon da kalmak istiyorum"
4
BATSHUAYI: "KALMAK İSTİYORUM"

Beşiktaş’ta son haftaların en formda isimleri arasında yer alan Michy Batshuayi, gelecek sezon da takımda kalmak istediğini, menajeri aracılığıyla kulübe iletti. (Hürriyet/İsmail Er)

3
GELECEK SEZON İÇİN KARAR
Siyah beyazlı kulüpte sergilediği performansla yıldızını yeniden parlatan ve Avrupa’da birçok kulübün tansfer listesine giren Belçikalı futbolcu, Beşiktaş’ta mutlu olduğunu ve yönetimin de kabul etmesi durumunda burada oynamaya devam etmek istediğini bildirdi.
2
"SEVE SEVE KABUL EDERİM"

Son 8 maçın 7’sinde gol ya da asist üreterek Süper Lig’in en formda forvet oyuncusu olan Batshuayi, “Sezonun ilk haftalarında uyum sorunu yaşadığım için zorlandım ama artık tamamen alıştım. Beşiktaş Kulübü’nde çok güzel bir ortam var. Maddi olarak hiçbir sorun yok. Taraftarların sevgisi de çok güzel. Eğer Beşiktaş Yönetimi kabul ederse, gelecek sezon da burada oynamayı seve seve kabul ederim” dedi.

1
EMRE KOCADAĞ'IN MESAJI
Siyah beyazlıların asbaşkanı Emre Kocadağ, gelecek sezon da kalmak istediğini kendilerine bildiren Michy Batshuayi’nin durumuyla ilgili, “Teknik heyetimizin kendisiyle ilgili raporları çok olumlu. Yönetim olarak biz de çok memnunuz. Saha içindeki başarısının yanı sıra saha dışında da çok düzgün bir karakter. Çok uyumlu bir kişiliğe sahip. Takımdaki herkes tarafından seviliyor. Gelecek sezon da kalmasını istiyoruz ve bunun için elimizden geleni yapacağız” açıklamasını yaptı.