Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman: "Mustafa varsa gol problemi yok!"
8
AYHAN AKMAN: "MUSTAFA VAR, PROBLEM YOK"

Ayhan Akman, Galatasaray'ın BB Erzurumspor'u 2-0 mağlup ettiği mücadeleyi TRT Spor'da yayınlanan Stadyum programında değerlendirdi.

7
"ZORLU FİKSTÜRÜ LEHİNE ÇEVİRDİ"

Galatasaray çok zorlu bir fikstürden geçti. Denizli galibiyetinden sonra Malatya, Gaziantep, Başakşehir, Fenerbahçe, Kasımpaşa, Alanya maçlarından 3 puandan çıktı. Zorlu fikstürü lehine çevirdi.

6
"HATAY'A KADAR KAZANMALI"

Hatay'a kadar olan bölümde maçlarını kaybetmeme adına önemli bir akşam yaşadı, Erzurum'u yendi. Hatay ligin en iyi takımlarından, en zor deplasmanlardan biri. Galatasaray'ın oraya kadar göreceli kolay maçlarını kazanması gerekiyordu.

5
"ZEMİN HAKİKATEN ÇOK KÖTÜYDÜ"

Zemin hakikaten çok kötüydü. Galatasaray'ın oyununu etkiledi. Kaliteli bir oyun seyretmedik.

4
"MUSLERA YİNE KATKI VERDİ"

Erzurum'un da atakları, pozisyonları vardı. Muslera'nın da yine önemli katkısı oldu. Marcao ve Luyindama'nın bireysel hatalarından verilen pozisyonlar var. Aatif'ın girdiği bir pozisyon var çaprazdan. Sonuç olarak kazanması gerektiği bir maçı kazandı Galatasaray. Evine de rahat rahat dönüyor.

3
"MUSTAFA VARSA GOL PROBLEMİ YOK"

Mustafa Muhammet'e her hafta ayrı parantez açıyoruz. Mustafa Muhammet'iniz varsa gol probleminiz yok. Galatasaray sıkışıyor, baskı yiyor, pres yiyor, orta saha birebire kalıyor. Muslera bir uzun top Mustafa'ya, indiriyor, bekletiyor, arkadaşlarına servis ediyor, bir istasyon oluşturuyor. Bir forvetin nasıl oynaması gerektiğini bizlere gösteriyor.

2
"ÇOK BÜYÜK PARALAR KAZANDIRACAKTIR"

Galatasaray çok değerli bir santrfor kadrosuna kattı. Uzun yıllar gol sorununu çözecektir. Belki de çok büyük paralar kazandıracaktır. Galatasaray uzun yıllar tutamayacaktır Mustafa'yı.

1
"1 DAKİKA DÜŞÜNMESİNLER"

Galatasaraylı yöneticiler 1 dakika düşünmemeli. O işi bir an önce halletmeli. Sonuçta mukaveleler ortada. Bir an önce bonservisi alınmalı. Kendi malı olarak ilan etmeli.