Sporx Extra Arama Logo

Arda Turan ve Galatasaray için kim, ne dedi?

Galatasaray'da transfer gündeminin önemli maddelerinden biri de ARda Turan... Fatih Terim, Arda Turan'ın takıma katılmasını istiyor; Mustafa Cengiz ise Arda transferini veto ediyor. Peki şu ana kadar Arda Turan - Galatasaray ekseninde kim, ne dedi?
23

FATİH TERİM

Arda Turan, Galatasaray'ın altyapısından yetişen, bu kulüpte kaptanlık yapan ve giderken de bu kulübe para kazandıran değerli bir futbolcu ve herkes gibi, Arda da ikinci şansı hak ediyor. Benim kararım teknik olamaz ancak bu sürece tek başıma da karar veremem, camianın da taraftarın da istemesi gerekiyor

22

ULTRASLAN

Şayet Arda Turan transferi gerçekleşirse; Galatasaray tribünü, alt yapısından çıkmış, kaptanlığa kadar yükselmiş oyuncusunu, yeniden Galatasaray forması giydiğinde destekleyecektir.

21

ARDA TURAN

20

ARDA TURAN

Galatasaray benim yine canım. Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra bu kadar “Ben Galatasaraylıyım” diye bağıran adam var mı? Mesela Barcelona’daki fizyoterapist beni gördüğünde “Ali Sami Yen, cimbombom!” diyor!
 
19

MUSTAFA CENGİZ

"Hocamızla yaptığımız görüşmede, kesinlikle Arda Turan üzerine bir konuşmamız olmadı. Arda Turan'ın A'sı bile gündemimize gelmedi."
18

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ

"Nasıl ki Emre Belözoğlu'na Fenerbahçe sürecinde yardımcı olduysak; Arda Turan'a da Galatasaray'a gitmesi durumunda gerekli kolaylığı sağlarız. Arda, Türk futbolu için çok büyük bir değer."
17

OKAN BURUK

"Arda'nın yeni bir başlangıca ihtiyacı var. Arda bu anlamda kendini daha motive edecek kendine yeni hedefler koyabilecek durumda. Arda sezon başından beri çok çalıştı, formayı tekrar almak için hep iyisini yaptı. Arda için açılacak yeni sayfa onun hedefleri doğrultusunda daha iyi olabilir. Burada en doğru kararı verecek Arda olacak.

16

TÜMER METİN

Arda Galatasaray'a ne yaptı ki! Hoca tamam verdikten sonra yönetimin sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Başladığın yerde bitirmek, hem Arda'ya yakışır, hem de Galatasaray'ın büyüklüğüne de yakışır
15

ŞENOL GÜNEŞ

"Arda Turan önemli bir oyuncu. Onu beraber yok ettik. Elbette hataları var. Kazanma işi nasıl olur bilemiyorum. Formda olursa her oyuncu milli takıma alınır."
14

MEHMET DEMİRKOL

En kötü senaryoyu düşünelim; Arda hiç hazır değil diyelim... Çalışacak, çabalayacak... Arda, Başakşehir'de gümbür gümbür oynarken Galatasaray'a gelse insanları tatmin edebilir. Yine form geçici, kalite kalıcıdır sözüne geliyoruz. Arda, Galatasaray'da form yakalarsa iş yapabilir.
13

ALİ ECE

"Onyekuru'nun imza atıldığı günde Arda Turan'ın konuşulması anlamsız. Sol açık alındığı gün neden sol açık bir oyuncunun transferi konuşulur? Arda Turan, başarılı olsaydı Başakşehir'de oynardı.
12

RIDVAN DİLMEN

Bir tarafta Galatasaray, bir tarafta Fatih hoca, bir taraftar Arda Turan. Bireysel problemleri nedeniyle geçmişte alınmadıysa el öptü diye şimdi alınıyorsa bu biraz sorun. Arda bir fırsat daha gelirse çok iyi kullanır inşallah ve mutlu olur."
11

KEMAL BELGİN

Barcelona'da düzgün oynamayan, Başakşehir'de bile oynamayan Arda'yı Galatasaray alırsa yanlış yapar"
10

AHMET ÇAKAR

"Arda Turan yüzde 99 Galatasaray'da ama bundan hicap duyuyorum. Ben Galatasaraylı olsam Arda'nın Galatasaray'a dönmesini asla istemezdim"
9

ABDÜLKERİM DURMAZ

"Ben Arda'yı hiç tanımam. Dışarıdan gözlemlediğim kadarıyla racon bilen, o işlere dikkat eden biri gibi geldi. Hatalar yapmış olabilir, bana itici gelmedi hiç. Arda'nın Galatasaray'a ihtiyacı var ama Galatasaray'ın Arda'ya ihtiyacı yok. Kulüp, futbolcu ve hoca arasındadır.
8

ÜMİT KARAN

"Her insan hata yapabilir. Önemli olan hatadan geri dönebilmektir. Arda Galatasaray'a boş mukaveleye de imza atar, futbolu da Galatasaray'da bırakacaktır"
7

ERMAN ÖZGÜR

"Arda ve Feghouli ayağına top isteyen futbolcu tipleri. İki kanat oyuncusuyla oynaması mümkün değil Galatasaray'ın. Arda, fiziksel olarak Galatasaray'ı hak etmiyor. Bence düşündürücü olan Başakşehir'de forma rekabetine giremedi. Arda'yı santrfor arkasında serbest oyuncu olarak oynatabilirsin ama fiziksel olarak eski gücüne kavuşmadan bu zor."
6

ALP PEHLİVAN

Galatasaraylı futbolseverlerin Arda Turan gibi suni bir sorunla uğraşacak durumları yok. Galatasaray'ın öncelikli meselesi Arda Turan değildir. Kulüp alır almaz, hoca ister istemez bunlar öncelik değildir. Galatasaray'ın stoper, kanat, 10 numara, bek önceliği vardır. ASıl bunlar nasıl çözülecek."