Sporx Extra Arama Logo

Altay Bayındır'dan flaş transfer açıklaması

Avrupa’nın birçok takımını peşine takan Fenerbahçe kalecisi Altay Bayındır, kariyer planlamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
5
ALTAY BAYINDIR'DAN AÇIKLAMALAR

Önceki gün 23 yaşını bitiren Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır, kariyer planlamasıyla ilgili konuştu ve iddialı açıklamalar yaptı.

4
"TARAFTARI ÜZDÜĞÜMÜZÜN FARKINDAYIZ"

Çok zor bir sezon geçirdiklerini dile getiren başarılı file bekçisi, “Pandemi şartlarında hepimiz limitlerimizi zorluyoruz. Takım olarak, taraftarlarımızın beklentilerine karşılık vermek için büyük çaba harcıyoruz. Onları üzdüğümüzün farkındayız ancak henüz lig bitmedi” dedi.

3
"7'DE 7'YE İNANIYORUZ"

Zirve takibini sonuna kadar sürdüreceklerini dile getiren Altay, “Emre Belözoğlu hocamızla birlikte Kadıköy kabusuna son verdik. Hep birlikte kalan 7 maça odaklandık. Hem ben hem de takım arkadaşlarım, kalan tüm mücadeleleri kazanacağımıza inanıyoruz. Sezonun bizim adımıza mutlu sonla biteceğine dair umudum yüksek” ifadelerini kullandı.

2
"UZUN YILLAR KALMAK İSTERİM

Birçok Avrupa takımının peşinde olmasıyla ilgili de konuşan 23 yaşındaki kaleci, “Henüz bu formaya hizmetimi tamamlamadım. Hayalim uzun yıllar Fenerbahçe’de oynamak. En büyük hedefim ise bu forma altında şampiyonluk yaşayıp, Avrupa Kupaları’nda mücadele etmek. Başta EURO 2020 olmak üzere Fenerbahçe’yi Milli Takım’da en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Kısacası henüz buradaki işim bitmedi” yorumunu yaptı.

1
BU SEZONKİ PERFORMANSI

Bu sezon Fenerbahçe formasıyla 34 maça çıkan Altay Bayındır, 34 gol yedi. Genç kaleci, 10 maçta da kalesini gole kapadı. (Fanatik/Yusuf Dursun)