Arama Logo

Altay Bayındır'dan açıklamalar
13
ALTAY BAYINDIR'DAN AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır, devam eden kamp çalışmaları sırasında açıklamalarda bulundu. İşte Altay Bayındır'ın sözleri...

12
İNŞALLAH GÜZEL BİTİRİRİZ

İnşallah sezona güzel başlar, daha da önemlisi güzel bir şekilde bitiririz. İyi çalışıyoruz, herkes katkısını koyuyor, verimli geçiyor çalışmalarımız.

11
ALMAMIZ GEREKEN DERSLER VAR

Kendimi iyi hissediyorum. Yeni sezona konsantre oluyorum. Geçirdiğimiz 2 sezon var, almamız gereken dersler var. Başlangıç çok önemli ama son daha önemli. Futbol 3 sonuçlu bir oyun. Önemli olan iyi futbol oynamak. Saha dışında da mental olarak kendini geliştirmelisin. Çok büyük bir camiadayız.

10
F.BAHÇE İÇİN HAZIRDIM

Ağır sorumluluk isteyen bir iş Fenerbahçe kalesinde olmak. Bu sorumluluğu kaldırırken bazı şeylerden taviz vermek gerekiyor. Buraya hazırlığım çok önce başlamıştı. Ben şu anda mevcut koşullarda bir son düşünmeden anı iyi yaşayıp, ilerlemeyi düşünüyorum. Benim hayat felsefemde bir son konuşmak yok. Bu doğru olmaz.

9
İYİ KONSANTRE OLMALIYIZ

Biz kafa olarak hazırız yeni sezona. Pozitif bir ortam var, o ortamı devam ettirmek bizim elimizde. Çok büyük bir camiayız. Yeni hocamızla birlik beraberlik içindeyiz. Anı sağlıklı bir şekilde geçirmemiz gerekiyor. Maça konsantre şekilde ilerlemeliyiz.

8
VITOR PEREIRA İYİ NİYETLİ

Disiplin olmazsa olmaz. Hocamız da bunu sağlamak için elinden geleni yapıyor ve başarılı da oluyor. Çok iyi niyetli bir hocamız var. Yarım kalan hikayesini tamamlamaya geldi. İnşallah o hikayeyi tamamlamaya biz de aracı oluruz. İkincilik bizim için başarı değil. Başarı kriterimiz her zaman birinci olmak. Daha önce de kulübümüzde çalıştı hocamız. Buradaki baskıyı biliyor, Türkiye'de futbol biraz daha farklı boyutta. Bunları bilerek bizi hazırlıyor hocamız. Herkesin yoğun bir mücadelesi var. Herkes içten bir şekilde mücadele veriyor.

7
PEREIRA KONUŞMAMI İSTİYOR

Kaleciler genel anlamda takımı arkadan iyi gördükleri için takım kaptanı niteliğindedir. Konuşmamızı istiyor hocamız bizden de. Saha içinde de dışında da bunu sağlıyor hocamız. Bu konuşmaları yapıyoruz hocamızla da. İnşallah sonuçlarını da alırız.

6
EKSİKLERİMİZE ÇALIŞIYORUZ

Kraft hocamız çok iyi niyetli, özverili, disiplinli bir hocamız. Her gün üstüne koymaya çalışıyoruz antrenmanlarda da. Antrenmanlarımızı kaydediyor. 2-3 kameramız var her antrenmanımızda. Bu daha iyi oluyor. Kendimizi izlediğimizde eksiklerimizi görüyoruz. Doğrularımızdan ziyade eksiklerimizi görmek, kapatmak daha önemli.

5
TATLİN KISA SÜRMESİ İYİ OLDU

Ben antrenmandayken de kendimi tatilde gibi hissediyorum, burada olunca mutlu oluyorum. Ortam güzel olunca yaptığın işten zevk alıyorsun. Yorgunluk oluyor ama o da tatlı bir yorgunluk. Tatilin kısa sürmesi iyi oldu benim için uzun sürseydi belki de daha sıkıntılı dönebilirdim.

4
MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI

Milli Takım'a konsantre bir şekilde gittim. Oynamayı bekledim, istedim, kim istemez ama hocalarımızın takdiridir. Bizim üstümüze vazife olan çalışmaktır. Çalıştığın zaman yarınlar sana zaten geliyor.

3
ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Hazırlık maçları skor anlamında değil oyun anlamında önemli. Seviyemizi görmemiz, çalıştığımız sistemi görmemiz açısından önemli. Hocamız gereken her şeyi düşünüyordur. Antrenmanlarda kendi sistemimiz üzerine çalışıyoruz. İnşallah bu çalışmaların verimini sezon başladığında da alırız. Ne olursa olsun, sonu iyi olsun.

2
KONSANTRASYON YÜKSEK OLACAK

3 kulvarda mücadelenin hazırlığını geçen yıl yaptık. Sık, aralığı olmayan bir süreçte maç yaptık. Başlangıçlar çok önemlidir. Konsantrasyonumuzu yüksek tutacağız. İyi çalışıp, iyi analiz edip, güzel bir şekilde bitirmek için mücadele edeceğiz.

1
ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAĞIZ

Taraftarımıza bir özlem var zaten. İnşallah güzel bir bütünlükle, birliktelikle götürürüz. Hepimiz bir olduğumuz zaman başarılı oluyoruz. Sonuna kadar düştüğümüzde ayağa kalkacak bir şekilde mücadele edeceğiz. Herkesin özlediği, istediği ve beklediği şampiyonluğa ulaşacağız inşallah.