Sporx Extra Arama Logo

Ali Şen: "Erol Bulut Fenerbahçe’nin Ferguson’u olacak"

Fenerbahçe'nin efsane başkanlarından Ali Şen, sarı lacivertli takım ile el sıkışan Erol Bulut hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Şen 'Erol Bulut Fenerbahçe'nin Alex Ferguson'u olacaktır' dedi.
6
ALİ ŞEN'DEN EROL BULUT ÖVGÜSÜ
Fenerbahçe ile el sıkışan Erol Bulut'u, futbolcuyken sarı-lacivertlilere kazandıran Ali Şen, Sözcü Gazetesi'ne konuştu. Efsane Başkan, Bulut'un, M.United'ı 27 sene yönetip başarıdan başarıya taşıyan Alex Ferguson gibi olacağını kaydetti
5
"TÜRKİYE'YE BEN GETİRDİM"

“Erol Bulut'u futbolcu olarak Türkiye'ye getiren benim. E.Frankfurt'ta oynuyordu"

4
"FERGUSON GİBİ OLACAK"

"Emre Belözoğlu'nun sportif direktör, yardımcılarından birinin de Volkan Demirel olduğu bu idari ve teknik kadro yapılanmasında, ben Erol Bulut'tan bir Alex Ferguson olmasını bekliyorum. Olacağına da inanıyorum.”

3
"ŞAMPİYONLUK YAŞAYACAK"

“Gelecek sezon ve daha sonraki yıllarda F.Bahçe'nin bu teknik ve idari kadroyla önemli başarılar kazanacağına, şampiyon olacağına inanıyorum."

2
"ALMAN DİSİPLİNİYLE YETİŞTİ"

"Erol Bulut kendine güvenen, kültürlü, Almanca, İngilizce ve Yunanca gibi dilleri konuşabilen, futbol altyapısını Almanya'da almış, Alman disipliniyle yetişmiş başarılı bir futbol adamıdır."

1
"FENERBAHÇE'YE YAKIŞIR"

"Çalışma azmi, hırsı ve karakteriyle de F.Bahçe'ye yakışan bir isimdir. Benim yakından tanıdığım Erol Bulut, teknik direktör olarak da Türk futboluna büyük hizmetler verecektir.”