Arama Logo

Ali Koç Avrupa turuna çıktı; Ya Löw ya Jesus

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dün Almanya’da Joachim Löw ile bir araya gelirken ilk görüşmenin pozitif geçtiği öğrenildi. Koç bugün de Lisbon’a giderek Portekizli Jorge Jesus ile masaya oturacak.
6
ALİ KOÇ AVRUPA TURUNA ÇIKTI

Fenerbahçe'de sezon sonuna kadar İsmail Kartal teknik direktörlük görevini üstlenirken, başkan Ali Koç yeni yapılanma için Avrupa turuna çıkmıştı. Koç'un ilk durağı Joachim Löw için Almanya oldu.

5
LÖW İLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞME

Sarı-lacivertli kulübün başkanı, Alman teknik adam ile ülkesinde yüz yüze bir görüşme gerçekleştirdi.

4
İLK GÖRÜŞME OLUMLU

İlk buluşmanın olumlu geçtiği ve 61 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcının düşünmek için süre istediği öğrenildi. Tarafların bir kez daha bir araya geleceği ifade edildi.

3
İKİNCİ DURAĞI LİSBON

Almanya'dan pozitif izlenimlerle ayrılan Ali Koç'un ikinci durağı ise Lisbon şehri oldu.

2
JORGE JESUS'LA BİR ARAYA GELECEK

Benfica ile sözleşmesini bitiren Jorge Jesus ile bugün bir araya gelmesi beklenen başkan Koç, Portekizli teknik direktörle şartları masaya yatıracak. Bu görüşme trafiğinin ardından sarı-lacivertli yönetim yol haritasını belirleyecek.

1
SÜRECİ FAZLA UZATMAK İSTEMİYOR

Yönetim, gelecek sezon için Löw veya Jesus arasında tercih yapacak. Süreci fazla uzatmak istemeyen Fenerbahçe, gelecek sezon için kariyerli bir hocayla el sıkışıp transfer planlamasını da ona göre yapmayı düşünüyor. (Sabah/Volkan Demir)