Arama Logo

Ali Gültiken'den Beşiktaş yorumu
5
ALİ GÜLTİKEN'DEN BEŞİKTAŞ YORUMU

Ali Gültiken, Kayserispor'la karşı karşıya gelecek Beşiktaş ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

ALİ GÜLTİKEN'DEN BEŞİKTAŞ YORUMU
4
"ÇOK ÖNEMLİ BİR HÜCUM GÜCÜ"

Cenk ile Aboubakar bu sezon ilk kez birlikte 11'de yer alacaklar. Bunun takıma yansıması nasıl olur?

Bu ikili yalnızca Beşiktaş adına değil Süper Lig adına çok fazla şey vadediyor. Ve bunları tamamlayan 3. oyuncu olarak Rashica gibi iyi bir kanat oyuncusu da eklenince Beşiktaş her takımı tehdit eder hale geliyor. Bu çok önemli bir hücum gücü. Kayserispor karşısında da çok etkili olacaklardır.

\
3
"KAYSERİ MAÇI FARKLI BİR MAÇ"

Beşiktaş,Trabzon'a farklı yenildi, 1-1 biten Club Brugge maçında da kalesinde çok fazla tehlike yaşadı. Kayserispor maçı nasıl geçer?

Trabzon karşısında Beşiktaş oyunu biraz daha kontrol edip tempoyu düşürmek düşüncesiyle oynadı. Gollerden sonra da etkili bir reaksiyon gösteremedi. Bu oyun felsefesi bir deplasman oyunu düşüncesiydi. Kayseri maçı farklı bir maç. Bir iç saha oyunu…

\
2
"YAPILACAK EN İYİ ŞEY..."

O yüzden hem futbolu farklı olacaktır hem de temposu daha yüksek seviyeye çıkacaktır. Ligdeki mağlubiyetin vermiş olduğu negatif etkiyi değiştirme adına yapılacak en iyi şey üzerine bir maç kazanmaktır.

\
1
"OYUNCULAR DA FARKINDA"

Oyuncular da bu işin farkındalar. Telafi etme adına bu maçı ilk dakikadan itibaren domine edeceklerdir. Hem tempo hem de bol pozisyon izleyeceğimiz bir maç olacak.

\