Sporx Extra Arama Logo

Ali Gültiken: "Avantaj hala Beşiktaş'ta"
8
ALİ GÜLTİKEN'İN YORUMLARI
Ali Gültiken, Beşiktaş'ın Karagümrük'e 2-1 yenilerek zirvedeki avantajını kaybetmesinin ardından TRT Spor'da değerlendirmelerde bulundu.
7
"ALTERNATİFSİZLİK YORDU"
2 haftadır kimsenin ummadığı, tahmin etmekte zorlandığı bir durum ortaya çıktı. Beşiktaş'ın kayıpları doğrultusunda bir lig dengesi oluştu. Kaybedilen 6 puan, yenen goller var Beşiktaş'ta. Kaybedilen puanlar dışında kaybedilen oyuncular var, alternatifsizlik yordu. Sergen hocanın taktiği ya da sistemi değiştirecek oyuncuları kalmadı.
6
"SEZON BAŞI KABUL EDERDİ"
Maçlar bitti, 4 gün sonra son maçlar oynanacak ve şampiyonu göreceğiz. Zorluklar, sıkıntılar, oyuncu eksikleri, bir sürü şey sıralanabilir. Sezon başında Sergen hocaya, yönetime, 'Ligin son maçına 81 puanla çıkıyorsun, +2 averajın var, 1 maç oynayacaksın ve şampiyon olacaksın' deseler Sergen hoca ve yönetim kabul ederdi. Buna hayır diyecek kimse yoktur teknik heyette ve yönetimde.
5
"4 GÜN VE BİR ŞAMPİYONLUK"
Kaybedilen puanlarla buraya gelmek başka ama bugünün gerçeğini teknik heyetin, oyuncuların ve yönetimin bu tespitle değerlendirmesi önemli. Tabii ki kızacaklar ama yarından itibaren yeni bir gün başlayacak, hala en şanslı aday Beşiktaş. Buradan bakarlarsa 4 gün ve hedefte bir şampiyonluk görünüyor.
4
"BEŞİKTAŞ İLERİDE KALDI"
Son bölümde Vida'nın, Welinton'un, N'Sakala'nın öne çıktığı bölümler var. 10 kişi kalınca rakip orada kümeleştiler. Baskıyla birlikte ceza alanı içinde kalmaya başladı Beşiktaş. Bu da cesaretlendirdi ve bir kontrayla iş buraya geldi.
3
"HALA AVANTAJ BEŞİKTAŞ'TA"
Albayrak ve Galatasaraylı dostlarımızın açıklamaları var. Galatasaray kazandı ve önemli bir adım attı ama bir adım sonrası da var. Hala avantaj Beşiktaş'ta.
2
"G.SARAY ÇOK MÜCADELE VERDİ"
Galatasaray bu durumu yakalamış olmak için büyük mücadele verdi. Yönetim çok eleştirildi, seçim noktasına kadar geldiler ama maç sonunda yaptıkları açıklamalarda belki bunun heyecanıyla bir şeyler söylüyorlar. Hala ve hala son maçların garantisi yok ve kazanıldığı takdirde hala avantaj Beşiktaş'ın.
1
"1 GOLE 4 GOL ATMALI"
Son haftada Beşiktaş 1 gol atsa, 4 gol atması gereken bir Galatasaray var. Heyecan herkes için geçerli ama hala tahtada Beşiktaş avantajlı.