Sporx Extra Arama Logo

Ahmet Nur Çebi: "Fatih Terim tabii ki alkışlayacak"
5
BEŞİKTAŞ'TA ALKIŞ MESAJI
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin Galatasaray derbisi öncesinde sözleri siyah-beyazlı takımın resmi sitesinden paylaşıldı. Galatasaray - Beşiktaş derbisi öncesinde siyah-beyazlı takımın TT Stadı'nda şampiyon olma ihtimaline karşın Galatasaray'ın vereceği tepki beklenirken, Beşiktaş'tan ardı ardına açıklamalar geliyor.
4
ÇEBİ: "TABİİ Kİ ALKIŞLAYACAK"
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Fatih Terim tabii ki alkışlayacak. Fatih Terim, yapacağını yapmasını gerekeni söylemiş. Kazanırsak tabii ki alkışlayacaklar." dedi.
3
EMRE KOCADAĞ: "ALKIŞLANAN OLACAĞIZ"
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ ise, "En yakın rakibimizle aramızda 5 puan fark var. Arkamıza bakmadan şampiyonluğa büyük inançla yürüyoruz. Bu sezon derbi kaybetmedik ve Galatasaray derbisine galibiyet için gidiyoruz. Fatih Hoca'ya ezeli rekabet ve ebedi dostluğa uyan söylemleri için teşekkür ediyoruz. Kazanan ve alkışlanan taraf biz olacağız. Biz buralara maç maç geldik. Galip gelerek emin adımlarla şampiyonluğa yürüyeceğiz" mesajını verdi.
2
"HENÜZ ŞAMPİYON OLMADIK"
Derbiyi değerlendiren Çebi ise, "Derbiler değişik bir atmosferde oynanıyor. Galatasaray güçlü bir ekip. Şampiyon olmadan olundu demek doğru bir şey değil. Rakiplerimize saygımız var. Şu anda lideriz. Henüz şampiyon olmadık. İhtiyacımız olan puanları aldığımız zaman, şampiyon olduğumuzu ifade edebiliriz. Ayaklarımızı yere basmayı biliyoruz. Galatasaray maçının önemimi biliyoruz. Galatasaray'ın büyük bir camia olduğunu ve güçlü bir takıma sahip olduğunu biliyoruz. Sergen hocamıza ve futbolcularımıza güveniyorum. İçimde huzur var. Kendimi iyi hissediyorum" diye konuştu.
1
"KADINLARIMIZ ÇOK ÖNEMLİ"
Kadın Futbol Takımının şampiyonluğuna da değinen Çebi, "Kadınlarımız bizim için çok önemli. Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımımızın kazandığı kupa, inanıyorum ki bize uğur getirecek" diyerek sözlerini noktaladı.